Garancia najnižšej ceny! Ak identický produkt nájdete niekde lacnejšie, od nás dostanete produkt ešte lacnejšie! viac info
  LUXERA ZEPELLIN 64005

  LUXERA ZEPELLIN 64005

  Cena

  190,40 €

  170,00 € s DPH

  Tento tovar už nie je na sklade s týmito parametrami, ale je k dispozícii s inými.

  • Skladom

  Objed. číslo: 64005

  Značka: Luxera

  Dostupnosť: Skladom > 20 ks

  Výška:160mm

  Šírka:510mm

  Materiál:chróm, biele sklo

  Farba:chróm, biela

  Váha:3 Kg

  Max. výkon:6*20W

  Napätie:230V

  Druh pätice:G4

  Žiarovka:nie sú súčasťou balenia

  IP:20

  Klasické stropné svietidlo Luxera Zepellin v sebe spája jednoduchosť, čisté línie a zaujímavý dizajn. Je tvorené kovovou konštrukciou, na ktorej je umiestnené množstvo žiaroviek v oválnych bielych krytoch zo skla. Vďaka tejto neutrálnej farbe je univerzálnym svietidlom použiteľným v spálni, obývacej izbe, alebo kancelárskych priestoroch.

  Chróm, biele sklo, chrómové tyče - kombinácia, ktorá pôsobí neodolateľne. Stropné svietidlo ZEPELLIN zaujme predovšetkým vzhľadom a prvotriednym prevedením. Veľké množstvo oválnych sklenených gúľ, ktoré sú na koncoch tyčiek pôsobí ako nekonečný vesmír. Rozhodne toto svietidlo do každej miestnosti vženie nádych luxusu a elegancie. Vďaka značke LUXERA sa pripravte aj prvotriednu kvalitu a funkčnosť. V prípade potreby zladenia svietidiel v celom interiéri určite sa pozrite na ďalšie svietidlá pod názvom ZEPELLIN. Vyberie si z nich aj ten najnáročnejší užívateľ. Každý jeden typ vás očarí svojim osobitým štýlom a netradičným prevedením. Nechajte vo vašom interiéri dýchať luxus. S týmito svietidlami sa vám to rozhodne podarí.

  Podobné produkty