Talianské svietidlá na dosah ruky

Talianskí výrobcovia patrili vždy medzi TOP producentov dizajnového osvetlenia.

Pri výrobe svietidiel pritom kladú dôraz nielen na vzhľad svietidla, ale aj na jeho kvalitu. Tá nesmie v žiadnom prípade zaostávať. Vďaka tomuto prístupu získavajú talianské svietidlá rôzne ocenenia, ale hlavne sa tešia stále väčšej obľubu u Vás, zákazníkov.

V našom internetovom obchode nájdete talianské svietidlá značiek Linea light, Ma&De, Fabas a Ideal lux, na predajni profisvietidla.sk v OC STYLA nájdete týchto značiek ešte viac.

Svietidlá Linea light a Ma&De patria pod jeden koncer, kým Linea light sa stará o výrobu kvalitných TOPled zdrojov a implementuje ich do svietidiel s jednoduchými, ale zato nadčasovmi líniami Ma&De sa orientuje na skutočne dizajnové kúsky, ktoré už vyhrali vo svete nejedno ocenenie. Napríklad svietidlo Dunia by Ma&De získalo ocennenie za svoj dizajn. Dunia znamená v preklade Svet, ktorého krásu, ale aj tienisté zákutia sa jeho dizajnéri zhmotniť práve do tohto svietidla.

Fabas, to sú svietidlá, ktoré sú vyrobené prevažne z kovu a skla. Pričom výrobca dbá na to, aby bolo použité kvalitné 3-vrstvové sklo, ktoré je pevnejšie, a preto nedochádza k jeho praskaniu. LED čipy, ktoré vo svojich svietidlách používajú sú taktiež výrobnej kvality.

Platobne metody