Forma dopravy

V súčasnosti poskytujeme naším zákazníkom tri možnosti doručenia ich objednávky a to buď prostredníctvom kuriérskej spoločnosti, zásielkovne alebo osobného odberu.

Doprava kuriérskou spoločnosťou UPS. Doručovanie prebieha bežne v čase od 8:00 do 16:00, kuriér zákazníkovi pred doručením telefonuje, dohodnutie iného času doručenia je na dohodne s konkrétnym kuriérom a záleží od toho ako má kuriér nastavenú trasu. 

 • Doprava pri platbe prevodom, cez Paypal, tatrapay, pri platbe platobnou kartou - CardPay je pri nákupe do 29,99 EUR s DPH je 4,00 EUR s DPH.
 • Doprava pri platbe prevodom, cez Paypal, tatrapay, pri platbe platobnou kartou - CardPay pri nákupe od 30,00 EUR s DPH je ZDARMA.
 • Cena dopravy pri platbe na dobierku do 29,99 EUR s DPH je 5,00 EUR s DPH
 • Cena dopravy pri platbe na dobierku od 30,00 EUR s DPH je 1,00 EUR s DPH

Zásielkovňa - 80 odberných miest v SR:

Nevyhovuje Vám doručenie kuriérom ani osobný odber? Ponúkame Vám možnosť doručenia Vašej objednávky prostredníctvom služby Zásielkovňa. Jednoducho si vyberiete zo zoznamu partnerských predajní vo Vašom meste a balík si vyzdvihnete na mieste, ktoré Vám vyhovuje najviac. Zoznam partnerských odberných miest spoločnosti Zasielkovňa nájdete tu: Z-point

Cez spoločnosť Zásielkovna je možné zaslať balík do max. dĺžky 70 cm a súčet všetkých strán môže byť max. 120 cm. V prípade, že Váš balík bude dosahovať väčšie rozmery, budeme Vás o tejto skutočnosti informovať a dohodneme sa s Vami na doručení kuriérskou spoločnosťou.

Tovar bude na zvolenom odbernom mieste uložený maximálne 7 kalendárnych dní.

Náklady na doručenie prostredníctvom Zásielkovne:

 • Doprava pri platbe prevodom, cez Paypal, tatrapay, pri platbe platobnou kartou - CardPay je pri nákupe do 29,99 EUR s DPH je 2,40 EUR s DPH.
 • Doprava pri platbe prevodom, cez Paypal, tatrapay, pri platbe platobnou kartou - CardPay pri nákupe od 30,00 EUR s DPH je ZDARMA.
 • Cena dopravy pri platbe na dobierku do 29,99 EUR s DPH je 3,40 EUR s DPH
 • Cena dopravy pri platbe na dobierku od 30,00 EUR s DPH je 1,00 EUR s DPH

Osobný odber v kamennej predajni profisvietidla.sk v Bratislave v OC STYLA:

Osobný odber je možný na našej prevádzke profisvietidla.sk v OC STYLA, pri Shopping Palace Zlaté piesky, Studená 4B, 82104 Bratislava

Predajňa sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží. 

Otváracie hodiny predajne: 

 • Pondelok až Nedeľa: 10:00 - 20:00
 • Pre vyzdvihnutie objednaného tovaru je potrené uviesť okrem mena aj číslo objednávky. 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Osobný odber v kamennej predajni Svietidlá tenus v Senici:

Osobný odber je možný na adrese:
Hurbanova 40A Predajňa svietidiel ( za kruhovým objazdom ), 905 01 Senica nasledovne:

 • počas pracovných dní od 9,00 do 17,00
 • po dohovore, treba volať na číslo 0948 44 00 10
 • Platba za internetové objednávky je možná iba v hotovosti. 
 • Pre vyzdvihnutie objednaného tovaru je potrené uviesť okrem mena aj číslo objednávky. 

UPOZORNENIE!: Nepoškodenosť a kompletnosť zásielky si skontrolujte IHNEĎ po jej prebratí od pracovníka kuriérskej služby. Spíšte s pracovníkom kuriérskej služby zápis o poškodenízásielky (budú Vás po našej výzve kontaktovať). Nepoškodený obal ešte nemusí znamenať, že aj krehký obsah nie je poškodený!!! Poškodenie zásielky je potrebné nahlásiť do 24 hodín od prevzatia zásielky.

Doručenie do 24 hodín platí len pri zvolení dopravy kuriérom UPS a platby dobierkou a platí pri objednaní tovaru, ktorý je skladom v dostatočnom počte, do 12:00. V iných prípadoch môže prísť k oneskorenému dodaniu.

Platobne metody
Zvoľte svoju krajinu: