Lustre

Lustre už dávno neslúžia len na osvetlenie. A obzvlášť tie v spálni. Správne zvolenými svietidlami dokážete zmeniť štýl celej izby, oživiť ho a dodať mu šmrnc. Luster nad hlavou v spálni je jedna z prvých vecí, na ktoré vám ráno padne zrak. Doprajte si ráno pekný výhľad. V našej ponuke nájdete moderné dizajnové svietidlá od firmy LUXERA, ale aj umelecké vintage lustre TIFFANY. Skrášlite svoju spálňu prvotriednymi lustrami a prebúdzajte sa s radosťou. Ponúkame širokú škálu lustrov do spálne za skvelé ceny.

Luster by mal celkovo ladiť so štýlom spálne, môže byť aj výrazný, ale nemal by byť príliš robustný, aby vás nerušil z pokoja, za ktorým do spálne zvyčajne chodíme. Vyberajte preto príjemné teplé farby a nezabudnite na vhodnú výšku lustra, ktorá sa odvíja od výšky stropu vašej spálne. V našom e-shope môžete vyberať z extravagantnejších krištáľových lustrov, rovnako ako decentnejších lustrov s rôznym počtom svietnikov v rôznorodých prevedeniach.

Do lustra v spálni je vhodné zaobstarať žiarovky s teplým bielym osvetlením, ktoré navodia príjemnú atmosféru. Ak máte v spálni veľmi nízky strop, alebo ste naopak vy vysokí, bude sa vám hodiť náš široký výber stropníc. Ak by ste potrebovali s kúpou nového svetla poradiť, neváhajte sa obrátiť na našu zákaznícku podporu. 

Platobne metody