Média

Prezentácia spoločnosti v médiách

Milí naši súčasní, ale aj budúci zákazníci,

sme veľmi radi, že Vám môžeme s radosťou oznámiť, že naša spoločnosť vystúpila v relácií Dámsky klub, ktorú vysielala Slovenská televízia dňa 20. 12. 2011.
Pozvanie do tejto relácie bolo pre nás poctou a zároveň potvrdením toho, že si svoju prácu robíme naozaj dobre, o čom svedčia aj Vaše hodnotenia, za ktoré Vám veľmi pekne ďakujeme.
Keďže Štedrý večer sa už nezadržateľne blížil, témou našej prezentácie bolo vianočné osvetlenie. V rámci nášho vystúpenia sme Vám poskytli tieto najdôležitejšie informácie:

  • výber interiérového a exteriérového osvetlenia;
  • skladovanie osvetlenia počas roka;
  • upozornili sme Vás na kroky, ktoré je potrebné dodržať pri výbere exteriérového osvetlenia;
  • predstavili sme najväčšie novinky na trhu;
  • pobavili sme Vás vlastnou skúsenosťou a ukázali sme Vám, že svetelné ozdoby na okno je potrebné poriadne pripevniť k podkladu :).

Našu prezentáciu si môžete pozrieť na našej Facebook stránke: Profisvietidla.sk

Váš tím profisvietidla.sk

Prezentácia spoločnosti v médiách

Svetelný zdroj budúcnosti

Milí naši súčasní, ale aj budúci zákazníci,

naša spoločnosť sa Vám snaží ponúkať nielen kvalitné produkty od renomovaných výrobcov, ale snaží sa informovať Vás aj o novinkách zo sveta osvetlenia.
V XVII. ročníku, novembrovo-decembrového čísla časopisu Štýl bývania nám preto vyšiel článok s názvom „Svetelný zdroj budúcnosti".
Článok je uverejnený na strane 24 (elektronická verzia časopisu), resp. na strane 22 (tlačená verzia časopisu).

Článok si môžete prečítať po kliknutí na tento odkaz: Profisvietidla.sk

Váš tím profisvietidla.sk

Prezentácia spoločnosti v relácii Dámsky klub

Milí zákazníci,

sme veľmi radi, že Vám môžeme opäť oznámiť, že naša spoločnosť vystúpila už po druhýkrát v relácii Dámsky klub, ktorú odvysielala RTVS dňa 7. 12. 2012.

To, že nás RTVS už po druhýkrát pozvala do svojej relácie - Dámsky klub, je pre nás pozitívnym impulzom a zároveň výzvou byť ešte lepšími či už ide o vybavovanie Vašich objednávok, odborné poradenstvo alebo o rozširovanie našej ponuky.

Aj tento rok sme Vás informovali o najnovších trendoch v rámci vianočného osvetlenia, predstavili sme Vám niekoľko typov svetelných girlánd a poukázali sme na rozdiely medzi girlandami s klasickými mikrožiarovkami a LED žiarovkami a spolu s moderátorkami sme Vám názorne ukázali ako správne postupovať pri osvetľovaní vianočného stromčeka.

Váš tím profisvietidla.sk

Profisvietidla.sk v relácii Dámsky klub

Sme veľmi radi, že prezentácia spoločnosti Profisvietidla.sk v relácii Dámsky klub sa stáva takou malou tradíciou.

Dňa 10. 4. 2014 sme mali tú česť odprazentovať Vám súčasnú ponuku svetelných zdrojov na našom trhu pričom sme predstavili ponuku:

  • halogénových žiaroviek
  • úsporných žiaroviek
  • LED žiaroviek

Rozdiely medzi nimi sme demonštrovali aj názorne a mnohý zvás tak mali možnosť vidieť, aký je rozdiel medzi teplou bielou a studenou bielou a predstavili sme aj novinku od značky LUXRAM LED žiarovku s farbou svetla - denné svetlo, ktoré je ideálne napríklad na čítanie a svoje uplatnenie preto určite nájde v pracovniach alebo v študentských a detských izbách.

Okrem iného sme zdôraznili aké sú rozdiely v životnosti medzi jednotlivými typmi žiaroviek a že úspora nákladov na osvetlenie LED žiaroviek je neporovnateľná s ktorýmkoľvek iným typom dostupných svetelných zdrojov.

Našu prezentáciu v relácii Dámsky klub si môžete pozrieť TU priestor sme dostali v 55. minúte.

Platobne metody
Zvoľte svoju krajinu: