Opatrenia v súvislosti COVID-19

Vážení zákazníci,

aktuálna situácia so šíriacim sa vírusom COVID-19 nám všetkým mení životy, naše rituály a zaužívané „vzorce správania“ a preto aj my v Profisvietidlách neustále vyhodnocujeme situáciu a v záujme ochrany zdravia našich zamestnancov, ale tiež našich zákazníkov pristupujeme k novým opatreniam.

Vo všeobecnosti chceme všetkých vyzvať k zodpovednému správaniu sa a zvýšenej empatii, ktorá je teraz základným kameňom úspechu ako pri zachovaní zdravia tak aj pre ďalšie fungovanie celej spoločnosti.

V súvislosti so snahou o spomalenie šírenia tohto vírusu sme prijali určité opatrenia. Máme pripravené rôzne varianty podľa aktuálneho priebehu, aby sme ochránili seba, kuriérov aj vás.

 

Opatrenia, ktoré sme do dnešného dňa prijali: 

  • Počnúc dňom 12.3.2020. sme zatvorili náš Showroom, v Bratislave na Bajkalskej ulici. Tým pádom je zrušená možnosť osobného odberu Vami vybraných svietidiel. Showroom bude zatvorený až do odvolania.
  • Zrušili sme možnosť posielania zásielok cez Zásielkovňu. Spolu s vládnymi opatreniami dochádza k uzatváraniu určitých výdajných miest Zásielkovne a my o tom nie sme informovaní včas. Vzhľadom na to, že následkom toho ostávajú vaše zásielky v uzavretých výdajniach a vy k nim nemáte prístup, rozhodli sme sa toto riziko nepodstupovať. Zásielky k vám odchádzajú výlučne kuriérom GLS.
  • Po dohode s kuriérskou spoločnosťou, by sme Vás chceli informovať, že tovar naďalej doručujeme aj na dobierku, avšak platba u kuriéra bude z hygienických a bezpečnostných dôvodov možná výhradne kartou. Eliminovaním nevyhnutného osobného kontaktu kuriéra so zákazníkom sa výrazne znižuje možnosť prenosu nákazy a tiež sa zrýchľuje proces doručovania balíkov!
  • Zároveň by sme Vás chceli požiadať, aby ste si pre objednaný tovar prišli k vozidlu kuriéra a nevyžadovali od neho doručenie priamo pred bytové dvere, do kancelárie v obchodnom centre. Príjemca by mal zároveň pri preberaní rovnako ako kuriér používať ochranné pomôcky (rúško, rukavice...) a dodržiavať bezpečný odstup od kuriéra.
  • V našom sklade dbáme na základné hygienické predpisy a snažíme sa zabezpečiť svojim zamestnancom čo najväčšiu ochranu zdravia pri práci. Zabezpečili sme pre každého ochranné rúško, pracovné rukavice a tak dbáme aj na to, aby vaše zásielky boli ochránené.

 

S pozdravom a prianím veľa trpezlivosti, pokoja a hlavne zachovania pevného zdravia

 

Váš tím Profisvietidlá.sk

 

 

Platobne metody