PHILIPS HUE BEYOND 71202/31/PH

PHILIPS HUE BEYOND 71202/31/PH

Tento tovar už nie je na sklade s týmito parametrami, ale je k dispozícii s inými.

-13,1%

Cena

344,00 €

299,00 € s DPH

Ušetríte: 45,00 €


  • Bežne dodávame do 4 pracovných dní < 5 ks
  • Akcia
  • Akcia mesiaca
  • Odporúčané
  • Doprava zadarmo
  • Žiarovky súčasťou
  • LED svietidlo
  • Záruka 3 roky
  • Vystavené v showroome v Bratislave
  • dopravazdarma

EAN: 8718696121887

Značka: PHILIPS

Objed. číslo: phi1104

Parametre

Záruka3
Výška404
Priemer290
Hmotnosť2,67
Závit / PäticaLED
Spotreba9
Ekvivalent75
Svetelný zdroj9W LED
Žiarovky súčasťouIntegrovaný LED zdroj
Lumeny882
Farba svetla RGB
Farba svetla v Kelvinoch2000-6500, RGB
Vyžarovací uhol120
IP20
Napätie220-240
Farba svietidlaBiela
Farba tela svietidlaBiela
Farba tienidlaBiela
Materiál svietidlaKov, Sklo
Led svietidloÁno
Úsporné svietidloÁno

Popis

Ovládanie prostredníctvom inteligentných zariadení so systémom iOS a Android
Stačí synchronizovať svoje svetlá s existujúcim mostom Philips Hue. Potom budete môcť bezdrôtovo ovládať svetlá z ktoréhokoľvek miesta v dome. Či už je to z obývačky, jedálenského stola alebo z vašej spálne, vaše inteligentné zariadenie dokáže ovládať ktorékoľvek svetlo pripojenie k mostu.

Nastavte zapínanie a vypínanie svietidiel, keď ste mimo domova
Vytvorte dojem, že ste doma, aj keď ste preč. Nastavte plánované alarmy alebo použite časovače na zapnutie a vypnutie svetiel v pevnom alebo náhodnom čase. Vďaka online prístupu môžete ovládať domáce osvetlenie priamo pomocou aplikácie vo vašom inteligentnom zariadení. Aktivujte v aplikácii zónové monitorovanie (geofencing) a vaše svetlá sa automaticky zapnú a vypnú, keď vstúpite do domu alebo keď ho opúšťate. Pohodlné a bezstarostné – kdekoľvek ste.

Vždy aktuálny
Systém Philips hue je založený na energeticky úspornej, bezpečnej a spoľahlivej technológii ZigBee na ovládanie vašich svetiel. Do systému sa priebežne dopĺňajú stále nové a nové funkcie. Aktualizácie softvéru a firmvéru sa realizujú bezdrôtovo a vstupujú priamo do vášho výrobku hue.

Pripojte až 50 žiaroviek a svietidiel hue
K mostu Philips hue môžete pripojiť až 50 žiaroviek alebo svietidiel. Jednoducho začnite s ľubovoľnou so štartovacích súprav a postupne pridávajte ďalšie výrobky Philips hue. Svoje svietidlá môžete následne ovládať dotykom prsta pomocou intuitívnej aplikácie Philips hue určenej pre inteligentné zariadenia so systémom iOS a Android.

Zdvojnásobte zážitok pomocou funkcie hue
Čítajte a pracujte v harmónii s vašimi pocitmi, či už sa cítite uvoľnene, plní energie alebo neformálne – všetko vďaka sile svetla. Hue Beyond má dve nezávislé svetelné zdroje – svetlo smerujúce nahor a stropné svietidlo – takže môžete vytvárať nekonečnú zmes farieb podľa vašej nálady a nastaviť funkčné osvetlenie pre vašu prácu alebo iné úlohy naraz.

Získajte to najlepšie funkčné osvetlenie na vykonanie vašej práce
Získajte to najlepšie funkčné osvetlenie pre čokoľvek, čo robíte. Čítajte, píšte a dokončite prácu vďaka kvalitným LED svietidlám.

Vytvárajte si nekonečnú zmes farieb podľa vašej nálady
Vyberte jednu farbu alebo skombinujte rôzne farby – vďaka dvom nezávislým svetelným zdrojom – a vytvorte dokonalú atmosféru podľa vašej nálady, či už sa cítite uvoľnene, plní energie alebo dobrodružne.

Získajte jemné upozornenia bez rozptýlenia
Toto svietidlo Philips hue môžete nastaviť tak, aby vás jemne upozorňovalo na správy, situácie v rámci sociálnych médii a iné prenosy údajov získavané prostredníctvom vášho inteligentného zariadenia, pomocou nepatrného pulzovania farebného svetla. Okolité svetelné upozornenia funkcie hue sú jemné natoľko, aby vás nerozptyľovali, ale dostatočne povšimnuteľné na upútanie vašej pozornosti- Predstavujú príjemný spôsob, ako uchovať záložky na prichádzajúcich správach a aktualizácie podľa toho, ako vám to vyhovuje.

Ľahká obsluha vďaka intuitívnej aplikácii hue
Ovládajte svoje svietidlá s intuitívnou aplikáciou hue len posunutím prsta. Môžete individuálne ovládať každé svetlo, vytvoriť a uložiť svoje vlastné scenérie alebo použiť predpísané osvetlenie pre optimálny farebný zážitok.

Platobne metody