PHILIPS HUE BLOOM 72997/60/PH

PHILIPS HUE BLOOM 72997/60/PH

Tento tovar už nie je na sklade s týmito parametrami, ale je k dispozícii s inými.

-13,1%

Cena

80,50 €

69,95 € s DPH

Ušetríte: 10,55 €


  • Bežne dodávame do 4 pracovných dní < 5 ks
  • Doprava zadarmo
  • Žiarovky súčasťou
  • LED svietidlo
  • Záruka 3 roky
  • Vystavené v showroome v Bratislave

EAN: 8718291488668

Značka: PHILIPS

Objed. číslo: phi1135

Parametre

Záruka3
Výška101
Šírka130
Dĺžka126
Hmotnosť0,42
Závit / PäticaLED
Spotreba8
Ekvivalent10
Žiarovky súčasťouIntegrovaný LED zdroj
Lumeny120
Farba svetla RGB
Farba svetla v Kelvinoch2000-6500, RGB
IP20
Led svietidloÁno
Úsporné svietidloÁno

Popis

Ovládanie prostredníctvom inteligentných zariadení so systémom iOS a Android
Stačí synchronizovať svoje svetlá s existujúcim mostom Philips Hue. Potom budete môcť bezdrôtovo ovládať svetlá z ktoréhokoľvek miesta v dome. Či už je to z obývačky, jedálenského stola alebo z vašej spálne, vaše inteligentné zariadenie dokáže ovládať ktorékoľvek svetlo pripojenie k mostu.

Vždy aktuálny
Systém Philips hue je založený na energeticky úspornej, bezpečnej a spoľahlivej technológii ZigBee na ovládanie vašich svetiel. Do systému sa priebežne dopĺňajú stále nové a nové funkcie. Aktualizácie softvéru a firmvéru sa realizujú bezdrôtovo a vstupujú priamo do vášho výrobku hue.

Pripojte až 50 žiaroviek a svietidiel
K existujúcemu mostu Philips Hue môžete pripojiť až 50 žiaroviek a svietidiel. Stačí začať s akoukoľvek predlžovacou súpravou a môžete začať pridávať rôzne kombinácie, žiarovky Philips Hue alebo Philips Friends produktov Hue. Klepnutím prsta môžete teraz ovládať akékoľvek pripojené svietidlo v dome.

Vytvorte si svetelné nastavenia na základe svojho obľúbeného obrazu
Použite váš obľúbený obraz a vytvorte dokonalú farebnú scénu pre špeciálne príležitosti. Vráťte sa späť v čase a opätovne prežite dané okamihy odovzdaním svojho vlastného obrazu a nalaďte svetlá príslušným spôsobom. Ku každému nastaveniu môžete pridať až 50 žiaroviek a spomínajte, všetko len jednoduchým klepnutím prsta.

Použite svetlo, ktoré vám pomôže počas vášho spánku
Funkcia časovača vám neumožňuje len vopred nastaviť čas, kedy sa jednotlivé časti produktov hue rozsvietia – kvôli svetlu, keď prichádzate večer domov. Umožní vám tiež postupom času svetlá meniť. Použite ho na premenu jednotlivých častí produktov hue na svetlo pri zobúdzaní. Nastavte ho vopred na intenzitu postupného rozjasňovania, ktoré vás prebudí zo spánku jemným spôsobom oproti náhlemu zapípaniu alebo zvoneniu bežného budíka. V noci môžete časovač nastaviť tak, aby svetlá postupne vypínal, čím vám pomôže prirodzene zaspať.

Vychutnajte si dynamické svetelné efekty synchronizované s daným okamihom
Ekosystém hue je pre developerov úplne otvorený. V rámci tejto komunity dochádza pre funkciu hue k vývoju veľkého množstva aplikácií. Dôsledkom toho vznikli otvorené možnosti vytvorenia kreatívnych a dynamických svetelných schém na synchronizáciu vašich svietidiel s vašou obľúbenou hudbou – a párty môže začať.

Nastavte zapínanie a vypínanie svietidiel, keď ste mimo domova
Vytvorte dojem, že ste doma, aj keď ste preč. Nastavte plánované alarmy alebo použite časovače na zapnutie a vypnutie svetiel v pevnom alebo náhodnom čase. Vďaka online prístupu môžete ovládať domáce osvetlenie priamo pomocou aplikácie vo vašom inteligentnom zariadení. Aktivujte v aplikácii zónové monitorovanie (geofencing) a vaše svetlá sa automaticky zapnú a vypnú, keď vstúpite do domu alebo keď ho opúšťate. Pohodlné a bezstarostné – kdekoľvek ste.

Možné umiestniť kamkoľvek, dokonalo zapadne do vášho interiéru
Farebné svietidlo Philips Friends Bloom je navrhnuté tak, aby vytvorilo nepriame okolité osvetlenie a je dokonalým prostriedkom, ktorý zvýrazní váš obľúbený nábytok alebo architektonické prvky vo vašom dome. Umiestnením na alebo mimo pohľadu, napr. za vašim kreslom v salóne, dokonalo zapadne do vášho interiéru. A keďže sa jedná o produkt, ktorý treba zapojiť do zásuvky, môžete ho jednoducho premiestňovať a umiestniť do ktorejkoľvek dostupnej zásuvky.

Upravte atmosféru farebným svetlom
Vyberte si zo 16 miliónov farieb na vytvorenie osvetlenia podľa daného okamihu. Dodajte vášmu domovu dôraz. Rozžiarte priestor explóziou farieb. Alebo zahaľte steny do očarujúcich odtieňov.

Presné množstvo svetla
Umiestnite farebné svetlá Philips Friends Bloom presne tam, kde je potreba. Zvýraznite vaše obľúbené miesto vďaka svetelnému výstupu veľkosti až 120 lúmenov. Znížte intenzitu a nechajte splynúť mäkké tóny na vytvorenie prívetivého svetelného efektu v celej miestnosti.

Platobne metody