Philips HUE DIM kit ovládač na stmievanie

Philips HUE DIM kit ovládač na stmievanie

Tento tovar už nie je na sklade s týmito parametrami, ale je k dispozícii s inými.

-31,2%

Cena

29,00 €

19,95 € s DPH

Ušetríte: 9,05 €


  • Bežne dodávame do 4 pracovných dní < 5 ks
  • Záruka 3 roky

EAN: 8718696743157

Značka: PHILIPS

Objed. číslo: phi1143

Parametre

Záruka3
Výška92
Šírka35
Hĺbka11
Hmotnosť67
Typ žiarovkyLED
Svietidlo s diaľkovým ovládačomÁno

Popis

Stlmte svetlá Philips Hue
Pripojte stmievací spínač Philips Hue k premosteniu Philips Hue, nakonfigurujte ho cez aplikáciu a svoje obľúbené svetelné zátišia Philips Hue môžete ovládať bez pomoci inteligentného zariadenia. Svetlá môžete zapnúť/vypnúť alebo plynule stlmiť svoju obľúbenú svetelnú scénu na správny jas.

Umiestnite tam, kde potrebujete spínač svetla
Stmievací spínač Hue napájaný batériami môžete použiť ako bežný nástenný spínač. Môžete ho umiestniť tam, kde vám to najviac vyhovuje, a to pomocou skrutiek alebo samolepiacej pásky na podkladovej podložke spínača. Je to rýchla a jednoduchá inštalácia bez káblov a akýchkoľvek ťažkostí.

Bezdrôtový spínač a diaľkové ovládanie v jednom
Spínač je magnetický a dá sa odpojiť od podkladovej podložky. To umožňuje používať stmievací spínač Philips Hue ako diaľkové ovládanie svetla s vnútorným dosahom až do 12 metrov.

Napájaný z batérií na jednoduché umiestnenie v domácnosti
Stmievací spínač Philips Hue je napájaný z batérií, takže nastavenie je rýchle a jednoduché.

Pripojte až 50 svetiel Philips Hue
K premosteniu Hue od spoločnosti Philips (nie je súčasťou balenia) môžete pripojiť až 50 svetiel a 10 kusov príslušenstva. Jednoducho začnite s ľubovoľnou zo štartovacích súprav alebo samostatným premostením a postupne pridávajte ďalšie výrobky Philips Hue. Svoje svetlá môžete následne ovládať dotykom prsta pomocou intuitívnej aplikácie Philips Hue. Systém Philips Hue je založený na energeticky úspornej, bezpečnej a spoľahlivej technológii ZigBee na ovládanie vašich svetiel. Do systému sa priebežne dopĺňajú nové funkcie a vylepšenia. Aktualizácie softvéru a firmvéru sa realizujú bezdrôtovo a vstupujú priamo do vašich výrobkov Philips Hue.

Platobne metody