PHILIPS HUE LED STRIPE 1M 71902/55/PH

PHILIPS HUE LED STRIPE 1M 71902/55/PH

Tento tovar už nie je na sklade s týmito parametrami, ale je k dispozícii s inými.

-14%

Cena

29,00 €

24,95 € s DPH

Ušetríte: 4,05 €


  • Skladom u dodávateľa - expedujeme do 5 dní < 5 ks
  • LED svietidlo

EAN: 8718696129555

Značka: PHILIPS

Objed. číslo: phi1123

Parametre

Záruka [rok]3
Výška3
Šírka11
Dĺžka1000
Hmotnosť0,053
Závit / PäticaLED
Typ žiarovkyLED
Žiarovky súčasťouIntegrovaný LED zdroj
Lumeny800
Farba svetla RGB
Farba svetla v Kelvinoch2000-6500, RGB
IP21
Materiál svietidlaPlast
Led svietidloÁno
Úsporné svietidloÁno

Popis

Flexibilné svietidlo s dĺžkou 1 meter, ktoré možno predĺžiť a skrátiť na požadovaný rozmer
Predĺženie pre svetelné pásy Hue Lightstrip Plus s dĺžkou 1 meter sa dá jednoducho pripojiť k pásom Hue Lightstrip Plus. Možno ho upraviť do takmer každého tvaru a pomocou pásky na zadnej strane upevniť na prakticky každý pevný povrch. V prípade potreby môžete pás skrátiť na potrebný rozmer na značkách označených nožnicami. Svetelný pás Lightstrip Plus začleňte do nábytku, pod kuchynské skrinky alebo jeho jemným nepriamym svetlom zvýraznite architektonické prvky. Svetelný pás Hue Lightstrip Plus predstavuje ten najuniverzálnejší a najžiarivejší svetelný zdroj, ktorý oživí vaše priestory.

Vysoký svetelný výkon na funkčné a dekoratívne využitie
Vďaka vysokému výkonu 800 lúmenov a výbornému svetelnému rozsahu po celej dĺžke poskytuje svetelný pás Hue Lightstrip Plus dostatok svetla na to, aby sa mohol využívať ako dekoratívny a rovnako aj funkčný svetelný zdroj.

Hrajte sa s teplým či studeným bielym svetlom a 16 miliónmi farieb
Hrajte sa so svetlom a vyberte si spomedzi 16 miliónov farieb pomocou aplikácie Hue, ktorá vám umožní prispôsobiť svetlo vašej nálade. Svetelný pás Philips Hue Lightstrip Plus žiari v dokonalých farbách od prvého po posledné predĺženie. Oživte výnimočnú chvíľu zachytenú na vašej obľúbenej fotografii explóziou farieb. Uložte si obľúbené nastavenia svetla a navoďte obľúbené scény jediným dotykom prsta.

Synchronizujte svetlá Philips Hue s filmami a hudbou
Rozšírte svoj zážitok z TV na celú miestnosť alebo posuňte zážitok z hrania hier na vyššiu úroveň. Prevezmite si aplikáciu tretej strany a objavte úžasné možnosti, ktoré ponúka osvetlenie Philips Hue. Alebo zosynchronizujte svetlo so svojou obľúbenou hudbou a vychutnajte si naplno každý tón. Premeňte ktorúkoľvek miestnosť na tanečný parket a sledujte, ako svetlo reaguje na hudbu. Prevezmite si jednu z aplikácií tretej strany a začnite párty s osvetlením Philips Hue.

Od teplého bieleho svetla až po studené denné svetlo
Vytvorte tú správnu atmosféru so širokou škálou krásnych prirodzených bielych svetiel. Nastavte pomocou aplikácie ľubovoľný odtieň bieleho svetla – od studeného denného svetla po relaxačné teplé biele svetlo. Prevezmite kontrolu a vytvorte tú správnu atmosféru. Ani príliš svetlú, ani príliš tmavú. Jednoducho dokonalú.

Dodajte si energiu, sústreďte sa, čítajte a relaxujte so svetlom
Svetlo ovplyvňuje našu náladu, správanie, ostražitosť a každodenné rutinné aktivity. Pomocou aplikácie môžete svetlo optimálne prispôsobiť aktuálnemu momentu. Svetlá Philips Hue vám pomáhajú pri dobíjaní energie, sústredení, čítaní a relaxácii. Zmeňte každodennú jednotvárnosť na chvíle, ktoré si môžete vychutnať. Precíťte ten rozdiel. Cíťte sa lepšie.

Ovládajte vaše svetlá z ktoréhokoľvek miesta
Vaše svetlá môžete ovládať na diaľku z ktoréhokoľvek miesta. Skontrolujte, či ste pred odchodom z domu nezabudli vypnúť svetlá a zapnite ich, ak sa zdržíte v práci. Vďaka technológii geofencing vás môžu svetlá dokonca privítať po príchode domov alebo sa automaticky vypnúť, keď odchádzate. Naším cieľom je zjednodušiť váš život a poskytnúť vám pocit istoty inteligentným a užitočným spôsobom.

Nastavte plánované zapnutie svetiel pre jednoduchú automatizáciu domácnosti
Súčasťou aplikácie Philips Hue je funkcia plánovania, vďaka ktorej môžu svetlá Philips Hue vytvoriť dojem, že ste doma, aj keď ste práve preč. Nastavte svetlá, aby sa zapli v prednastavenom čase a po vašom príchode domov boli zapnuté. Dokonca môžete nastaviť rôzne časy pre osvetlenie jednotlivých miestností. A taktiež môžete svetlá nastaviť, aby sa počas noci postupne vypli, takže si už nemusíte robiť starosti, či ste nechali niektoré zo svetiel zapnuté


Ovládajte svoje svetlá podľa seba
Pripojte svetlá k premosteniu Philips Hue a začnite objavovať nekonečné možnosti. Pomocou aplikácie Philips Hue ovládajte svetlá cez smartfón alebo tablet, prípadne pridajte k svojmu systému spínače na aktiváciu svetiel. Nastavte časovače, upozornenia, budíky a ďalšie funkcie, aby ste si mohli naplno vychutnať možnosti, ktoré ponúkajú svetlá Philips Hue.


Pripojte až 50 svetiel Philips Hue
K premosteniu Hue od spoločnosti Philips (nie je súčasťou balenia) môžete pripojiť až 50 svetiel a 10 kusov príslušenstva. Jednoducho začnite s ľubovoľnou zo štartovacích súprav alebo samostatným premostením a postupne pridávajte ďalšie výrobky Philips Hue. Svoje svetlá môžete následne ovládať dotykom prsta pomocou intuitívnej aplikácie Philips Hue. Systém Philips Hue je založený na energeticky úspornej, bezpečnej a spoľahlivej technológii ZigBee na ovládanie vašich svetiel. Do systému sa priebežne dopĺňajú nové funkcie a vylepšenia. Aktualizácie softvéru a firmvéru sa realizujú bezdrôtovo a vstupujú priamo do vašich výrobkov Philips Hue.

Platobne metody