Philips HUE Senzor pohybu EU

Philips HUE Senzor pohybu EU

Tento tovar už nie je na sklade s týmito parametrami, ale je k dispozícii s inými.

-13,2%

Cena

46,00 €

39,95 € s DPH

Ušetríte: 6,05 €


  • Bežne dodávame do 4 pracovných dní < 5 ks
  • Doprava zadarmo
  • Záruka 3 roky

EAN: 8718696743171

Značka: PHILIPS

Objed. číslo: phi1278

Parametre

Záruka3
Výška55
Šírka55
Hĺbka20
Svietidlo so senzoromÁno

Popis

Pripojte až 50 svetiel Philips Hue
K premosteniu Hue od spoločnosti Philips (je súčasťou balenia) môžete pripojiť až 50 svetiel a rôznych výrobkov. Jednoducho začnite s ľubovoľnou z dostupných štartovacích súprav alebo samostatným premostením a začnite pridávať ďalšie výrobky Philips Hue. Svoje svetlá môžete následne ovládať dotykom prsta pomocou aplikácie Philips Hue pre systémy iOS a Android. Systém Philips Hue je založený na energeticky úspornej a spoľahlivej technológii ZigBee na ovládanie vašich svetiel. Do systému sa priebežne dopĺňajú nové funkcie a vylepšenia. Aktualizácie softvéru a firmvéru sa realizujú bezdrôtovo a vstupujú priamo do vašich výrobkov Philips Hue.

Zapína svetlá Hue iba pri zaznamenaní pohybu
Pripojte snímač pohybu Philips Hue k svojmu premosteniu Philips Hue Bridge prostredníctvom aplikácie Philips Hue a keď vstúpite do miestnosti, svetlá sa automaticky zapnú. Ideálne pre kúpeľne, chodby, pivnice alebo garáže. V aplikácii môžete vybrať, ktorá scéna alebo svetelné nastavenie sa má použiť pri zaznamenaní pohybu. Keď viac nie je zaznamenávaný pohyb, svetlá sa vypnú automaticky.

Automatické zapnutie mierneho nočného svetla
Počas dňa a v noci je možné použiť rozdielne nastavenia. Počas dňa môže snímač zapnúť jasné biele svetlo, aby ste lepšie videli, v noci, keď vaše dieťa vyjde z postele, môže zapnúť mierne nočné svetlo dostatočne jasné na to, aby pomohlo zorientovať sa v tme, no aby nezobudilo celú rodinu.

Zažne iba vtedy, keď je to potrebné
Vďaka integrovanému snímaču svetla sa vaše svetlá zapnú iba vtedy, keď je to potrebné. Citlivosť snímača jednoducho nastavíte pomocou aplikácie Philips Hue, takže snímač zapne svetlá iba vtedy, keď potrebujete svetli Pohybový snímač pomáha šetriť energiu vypnutím svetiel v nevyužívaných oblastiach. Keď snímač neregistruje pohyb, svetlá sa po uplynutí nastaveného času pred automatickým vypnutím stlmia.

Žiadne káble, takže ho môžete umiestniť kdekoľvek vo svojej domácnosti
Snímač pohybu je napájaný z batérie, takže nepotrebuje žiadne káble a ľahko ho nainštalujete kdekoľvek vo svojej domácnosti. Inštalácia je otázkou niekoľkých minút, jednoducho ho postavte na policu alebo stolík pri stene, prípadne ho pomocou pribalenej skrutky zaveste na stenu alebo strop, dokonca ho môžete magneticky pripevniť ku kovovým povrchom. Snímací uhol môžete upraviť natočením snímača správnym smerom.

Platobne metody
Zvoľte svoju krajinu: