PHILIPS HUE TAP Dotykový spínač EU

PHILIPS HUE TAP Dotykový spínač EU

Tento tovar už nie je na sklade s týmito parametrami, ale je k dispozícii s inými.

-13,1%

Cena

69,00 €

59,95 € s DPH

Ušetríte: 9,05 €


  • Bežne dodávame do 4 pracovných dní < 5 ks
  • Doprava zadarmo
  • Záruka 3 roky

EAN: 8718696743133

Značka: PHILIPS

Objed. číslo: phi1137

Parametre

Záruka3
Dotykové ovládanieÁno

Popis

4 tlačidlá na aktiváciu 4 rôznych zátiší
Pomocou dotykového spínača Philips Hue si môžete predvoliť 4 obľúbené svetelné zátišia. Vyberte zátišie, ktoré ste sami vytvorili, niektoré zo zátiší, ktoré pre vás vytvoril Philips, alebo naprogamujte jedno z tlačidiel tak, aby vypínalo všetky svetlá. Želanú konfiguráciu môžete jednoducho dosiahnuť cez aplikáciu Philips Hue. Je to len na vás.

Umiestnite tam, kde potrebujete spínač svetla
Dotykový spínač Philips Hue môžete umiestniť a používať kdekoľvek v domácnosti – môže byť namontovaný na stene pri vchodových dverách, položený vedľa vášho obľúbeného kresla či na nočnom stolíku. So spínačom Philips Hue bude funkčné, každodenné osvetlenie ešte praktickejšie. Keďže je spínač bezdrôtový, môžete ho umiestniť kdekoľvek pomocou skrutiek, prípadne pomocou lepiacej pásky na jeho spodnej strane.

Bezdrôtový spínač a diaľkové ovládanie v jednom
So spínačom Philips Hue Tap máte svoje obľúbené zátišia vždy na dosah ruky. Dá sa vysunúť zo zadného panela, takže ho môžete pohodlne používať ako diaľkové ovládanie.

Poháňaný kinetickou energiou – nevyžaduje batérie
Spínač Philips Hue Tap je poháňaný kinetickou energiou a ovláda sa dotykom. Nevyžaduje batérie. Má teda pozoruhodnú spotrebu energie nula wattov, takže je inteligentnejší, ekologickejší, nemíňa batérie a je praktický.

Pripojte až 50 svetiel Philips Hue
K premosteniu Hue od spoločnosti Philips (nie je súčasťou balenia) môžete pripojiť až 50 svetiel a 10 kusov príslušenstva. Jednoducho začnite s ľubovoľnou zo štartovacích súprav alebo samostatným premostením a postupne pridávajte ďalšie výrobky Philips Hue. Svoje svetlá môžete následne ovládať dotykom prsta pomocou intuitívnej aplikácie Philips Hue. Systém Philips Hue je založený na energeticky úspornej, bezpečnej a spoľahlivej technológii ZigBee na ovládanie vašich svetiel. Do systému sa priebežne dopĺňajú nové funkcie a vylepšenia. Aktualizácie softvéru a firmvéru sa realizujú bezdrôtovo a vstupujú priamo do vašich výrobkov Philips Hue.

Platobne metody