Stojanové VINTAGE svietidlá

V tejto kategórii nájdete predovšetkým kovové retro stojanové lampy v pastelových, ale aj neutrálnych farbách. Stojanové vintage svietidlá sa skvele hodia do štýlovej retro obývačky či spálne k obľúbenému kreslu na čítanie. Nielenže poskytnú dokonalé svetlo pre listovanie v časopisoch a knihách, sú navyše aj výrazným štýlotvorným prvkom.

Treba bez okolkov priznať, že nevyniknú v každej obývačke alebo izbe. Ich jedinečný dizajn si žiada aj obdobne zariadenú a naštylizovanú miestnosť. Retro kreslo, škandinávsky stolík, zbierka kníh v minimalistickej knižnici. K tomu naše stojanové vintage svietidlá a obývačka ako z katalógu je na svete. Ak si trúfnete do svojho interiéru zadovážiť tak výrazný doplnok, ako sú naše stojanové vintage lampy, určite neoľutujete.

Stojanové vintage svietidlá z našej ponuky sú od prvotriednych výrobcov EGLO a IDEAL, v originálnom dizajne a prvotriednej kvalite. Nemusíte sa báť lacných napodobenín a nekvalitného prevedenia, tieto značky sú známe dôrazom na kvalitu a vysokú funkčnosť. V spojení s nápaditým dizajnom sú tieto svietidlá naozaj skvelou voľbou. Ak si neviete vybrať, nechajte si poradiť. Kontaktujte nás a spoločne vám vyberieme lampu vašich snov.

Platobne metody
Zvoľte svoju krajinu: