Chodbové svetlá a svietidlá

Chodba alebo vstupná hala bytu/domu je priestor, kam vo väčšine prípadov preniká najmenej denného svetla, a preto je ho potrebné zabezpečiť vo forme svetla umelého. Je to zároveň aj miesto, kde vítate svojich hostí, a preto by malo zároveň vyzerať čo najlepšie, aby zanechalo v návštevníkoch dobrý prvý dojem. Pretože ako sa hovorí, prvý dojem môžete zanechať len raz.

V rámci kategórie chodbové svietidlá vám ponúkame na výber rôzne svetlá do chodby od lustrových svietidiel, cez chodbové nástenné a závesné svietidlá, až po klasické stropné svietidlá. Nemusíte sa obávať, že vaša chodba je príliš špecifická a vy si do nej nenájdete ideálne svietidlo. U nás vám niečo také nehrozí. Vyberte si svetlo do chodby v guľatom, okrúhlom, štvorcovom, ale aj luxusnom a extravagantnom prevedení.

Pretože sa snažíme vám, naším zákazníkom, vyjsť čo najviac v ústrety a poskytovať len tie najlepšie služby, poskytujeme pri niektorých svietidlách dopravu zdarma. Tieto produkty rozpoznáte obrázkom bielej dodávky na zelenom poli. K niektorým svietidlám takisto pridávame ako bonus žiarovku. Radi vám poradíme a pomôžeme už vo fáze výberu svietidla. Ak v niečom nemáte istotu, obráťte sa na nás prostredníctvom našej zákazníckej linky.

Platobne metody