Rustikálne svietidlá

Učarovala vám móda a dizajn časov minulých? Nesie sa interiér vášho domova, chalupy, reštaurácie alebo hotela v historickom duchu? Potom s ním nezabudnite zladiť aj osvetlenie - rustikálne svietidlá skvele dotvoria štýl interiéru a zároveň vhodne osvetlia priestor. Rovnako, ako sú doplnky dôležitou súčasťou dámskeho aj pánskeho outfitu, sú svietidlá šperkom izby. Môžu byť jej dominantou alebo len funkčnou a ladiacou súčasťou. Nezabudnite preto zaobstarať rustikálne svietidlá a vneste do svojho interiéru závan starých časov. Výsledný efekt bude dokonalý.

Pokiaľ hovoríme o svetlách rustikálneho, teda vidieckeho, typu, väčšinou ide práve o dominantu interiéru. Medzi hlavné štýly týchto svietidiel patrí mozaika, tienidlá tvarovaná do kvetín alebo napríklad svietnikov. Dominujú tu odtiene hnedej, zlatej, bielej a krémovej. Pre váš výber je určujúce, kde sa rustikálne svietidlo bude nachádzať. V našom katalógu nájdete ako lustre, tak stolné rustikálne lampy, tak nástenné svietidlá vo vidieckom štýle, napríklad do spálne nad posteľ.

S kúpou rustikálneho svetla u nás navyše vo väčšine prípadov získate predĺženú záruku a dopravu zadarmo. Na vás je len vybrať to správne. Ak si neviete rady s výberom konkrétneho štýlového osvetlenia, spýtajte sa nás na čokoľvek, naši odborníci vám radi pomôžu.

Platobne metody