Obrazové svietidlá

Máte doma alebo v kancelárii krásne obrazy? Chcete usporiadať vernisáž a potrebujete zabezpečiť, aby vystavované obrazy vynikli v tom pravom svetle? Potom sú obrazové svietidlá určené presne pre vás. Novým trendom v interiérovom dizajne je takzvané akcentové osvetlenie, kde sa pomocou obrazového svietidla alebo bodového osvetlenia zvýrazní dominanta miestnosti – originálny obraz či dekorácia, dizajnový riad v kuchyni, freska.

Osvetliť obrazy nie je také jednoduché, ako sa zdá. Každý ma iné rozmery, je umiestnený na inej stene, svetlo naňho dopadá pod iným uhlom... Nehovoriac o tom, že dnes si pod obrazom predstavujeme aj rôzne fotoobrazy vyrobené zo skla, hliníkovej dosky alebo plátna. Zvoliť správne obrazové svietidlo tak môže byť celkom výzva. Na jednej strane musí dostatočne plniť svoju funkciu, aby osvetľovaný predmet v miestnosti vynikol, na druhej strane samotné svietidlo nemôže svojím nápaditým dizajnom pútať až príliš veľa pozornosti.

V našej ponuke nájdete obrazové svetlá všetkým možných druhov a prevedení. Spravte zo svojej domácnosti galériu, kedy vystavovanými exponátmi budú nielen samotné obrazy a dekorácie, ale i svietidlá. Vyberte si praktické dizajnové obrazové svietidlá z našej ponuky za skvelé ceny a rozžiarte akýkoľvek priestor.

Platobne metody
Zvoľte svoju krajinu: