Doprava a platba

V súčasnosti poskytujeme našim zákazníkom tri možnosti doručenia ich objednávky: 1. osobný odber, 2. kuriérska spoločnosť, 3. zásielkovňa.


Pri nadrozmerných produktoch bude doprava dohodnutá individuálne.

1.      Osobný odber: 

ZDARMA na adrese: Luxera SHOWROOM, Bajkalská 5, Bratislava.


2.      Kuriér GLS:

Pri platbe od 30 €

ZDARMA

(vopred prevodom, pri dodaní)

Pri platbe do 30 €

4 € s DPH

(vopred prevodom, pri dodaní)

Poplatok za dobierku

1 € s DPH

(platba pri dodaní)

 Objednávku Vám doručí kuriérska spoločnosť GLS v pracovné dni zvyčajne od 8:00 do 16:00. Vopred budete kontaktovaní e-mailom aj SMS, aby ste sa mohli dohodnúť s kuriérom na čase, ktorý Vám najviac vyhovuje.

3.      Zásielkovňa:

Pri platbe od 30 €

ZDARMA

(vopred prevodom, pri dodaní)

Pri platbe do 30 €

2,80 € s DPH

(vopred prevodom, pri dodaní)

Poplatok za dobierku

1 € s DPH

(platba pri dodaní)

Zoznam 686 partnerských odberných miest spoločnosti Zásielkovňa nájdete tu:

Z-point

Cez spoločnosť Zásielkovňa je možné zaslať balík do max. dĺžky 70 cm a súčet všetkých strán môže byť max. 120 cm. V prípade, že Váš balík bude dosahovať väčšie rozmery, budeme Vás o tejto skutočnosti informovať a dohodneme sa s Vami na doručení kuriérskou spoločnosťou. Tovar bude na zvolenom odbernom mieste uložený maximálne 7 kalendárnych dní.

UPOZORNENIE!:

Nepoškodenosť a kompletnosť zásielky si skontrolujte IHNEĎ po jej prebratí od pracovníka kuriérskej služby. Spíšte s pracovníkom kuriérskej služby zápis o poškodení zásielky (budú Vás po našej výzve kontaktovať). Nepoškodený obal ešte nemusí znamenať, že aj krehký obsah nie je poškodený!!! Poškodenie zásielky je potrebné nahlásiť do 24 hodín od prevzatia zásielky.
 

 

Doručenie do 24 hodín garantujeme len pri doprave kuriérom GLS Slovakia, s.r.o. pri platbe na dobierku za tovar, ktorý máme skladom a bude objednaný do 12:00. V iných prípadoch môže dôjsť k neskoršiemu dodaniu.

PLATOBNÉ PODMIENKY

Za objednaný tovar zaplatí kupujúci formou, ktorú si zvolí v nákupnom košíku, pri ukončovaní nákupu.
  • Platba v hotovosti:
Tovar je uhradený pri preberaní tvaru na odbernom mieste spoločnosti LUXERA s.r.o.: LUXERA Showroom, Bajkalská ulica 5, Bratislava.
  • Dobierka: 
Za tovar zaplatí kupujúci pri preberaní tovaru a to pracovníkovi kuriérskej služby alebo zamestnancovi internetového obchodu www.profisvietidla.sk, ktorý po dohode tovar doviezol a preukázal sa preukazom zamestnanca. 
Dobierka je spoplatnená sumou 1€
  • Platba vopred:
Zákazník môže zaplatiť za objednávku prevodom zo svojho účtu na účet spoločnosti LUXERA s.r.o.: Tatra Banka SK5211000000002629381284 BIC:TATRSKBX
Variabilný symbol pri platbe vopred: číslo objednávky 
 
Suma: Celková suma objednávky (cena tovaru a cena dopravných nákladov).

 

 

Platobne metody