Svietidlá a osvetlenie do kúpeľne

 

Kúpeľňa je priestor, v ktorom trávi niekto z nás dlhší, niekto kratší čas, výber správnych kúpeľňových svietidiel by však nikto z nás nemal podceňovať. Vlhkosť v kúpeľni je totiž hlavne v čase kúpeľa veľmi vysoká, čo by svietidlám bez IP krytia nemuselo prospievať. Vyberte si preto z našej ponuky kúpeľňových stropných a nástenných svietidiel s IP krytím najlepšie od IP44.

V našom katalógu si vyberiete kúpeľňové nástenné svietidlá nad zrkadlo aj stropné svietidlá do kúpeľne. Nezabúdajte, že aj v kúpeľni by svetlo malo ladiť s interiérom, preto ak máte v kúpeľni oblé hrany, vyberajte skôr guľaté svietidlá, ak skôr ostré, pozrite na hranaté lampy. Aby ste sa vyvarovali zásadných chýb pri inštalácii a výbere osvetlenia ešte pred kúpou, prečítajte si článok z našej poradne 6 vecí, na ktoré by ste si mali dať pozor pri výbere svietidiel.

V kúpeľni má, samozrejme, samotné svetlo skôr funkčnú než estetickú úlohu, preto sú dizajnovo menej nápadné. Aj tu máte ale z čoho vyberať. Niektoré svetlá sú robustnejšie, niektoré naopak viac minimalistické. Ak by ste si s výberom svetla do kúpeľne nevedeli rady, neváhajte kontaktovať našich špecialistov na zákazníckej linke alebo v online chate.

 

Platobne metody