VINTAGE svietidlá

Dodajte svojmu domovu trendový lesk s vintage svietidlami. Tento čím ďalej tým populárnejší štýl využíva to najlepšie z designu minulých dôb. Skrášlite si svoju obývačku alebo kuchyňu rustikálnym lustrom a vytvorte atmosféru vidieckeho obydlia niekde v slnečnom Toskánsku. Klasický vzhľad lustrov alebo lámp nezabudnite doplniť LED žiarovkami pre úsporu elektrickej energie. Dosiahnete tak ideálne spojenie minulosti a budúcnosti – krásu aj skvelý výkon.

Premiestnite sa pomocou vintage lustrov a lámp v čase. Práve zavesený luster, elegantne a vkusne visiaci zo stropu, sa hodí k vyčarovaniu špeciálnej atmosféry najviac. Široký výber materiálov, veľkostí a vzorov je zárukou toho, že si vyberiete práve taký vintage luster, aký sa vám do vášho príbytku hodí najviac. Spomenuli ste si na luster v dome starých rodičov a chceli by ste si oživiť spomienky z detstva? Alebo ste boli na prehliadke v zámockých komnatách, poprípade ste si odniesli skvelý nápad z múzea dizajnu?

Nech je to tak či onak, u nás nájdete vintage lustre, ktoré ideálne zapadnú do vašej predstavy. V ponuke nájdete svietidlá od firiem Eglo, Ideal či Massive. Ak cítite, že by ste si chceli nechať poradiť od skúsených profesionálov, pokojne nás kontaktujte. Radi vám pri výbere pomôžeme.

Platobne metody
Zvoľte svoju krajinu: