O nás

Internetový obchod www.profisvietidla.sk vznikol v roku 2010 a jeho prevádzkovateľom je spoločnosť KPP COMPANY s.r.o. 

Názov www.profisvietidla.sk odzrkadľuje cieľ našej spoločnosti, poskytovať zákazníkom servis na profi úrovni.

Vždy sme sa snažili, aby náš e-shop zodpovedal aktuálnym požiadavkám zákazníka, aby bolo vyhľadávanie vždy jednoduché a intuitívne a aby sme Vám poskytli všetky informácie, ktoré sú pre výber svietidla dôležité.

Dnes už máme v našej ponuke viac ako 20 000 svietidiel určených najmä do interiéru a exteriéru. Ponúknuť Vám však vieme aj kancelárske svietidlá a osvetlenie komerčných priestorov.

 

 V súčasnosti ponúkame v našom e-shope produkty domácich, ale aj zahraničných výrobcov.

Medzi Vaše najobľúbenejšie značky paria značky LUXERA, PREZENT, EGLO a PHILIPS. Ide o svietidlá, ktoré majú vyvážený pomer ceny a kvality. Výrobcovia neustále investujú do nových dizajnov, vďaka čomu Vám môžeme pravidelne prinášať novinky, ktoré sledujú aktuálne svetové trendy. V ponuke však sú aj nadčasové kolekcie s čistými líniami.   

V našej ponuke už niekoľko rokov nesmú chýbať ani KOLARZ, tento výrobca ponúka ako moderné svietidlá, tak dizajnové svietidlá s ručne šitými látkovými tienidlami, či ručne maľovanými sklenenými tienidlami, ktoré sú skutočnými dizajnovými kúskami.

Našu ponuku dopĺňame talianskymi svietidlami výrobcov LINEA LIGHT, MA&DE a FABAS. Tieto svietidlá sa vyznačujú eleganciou, čistými líniami a predovšetkým sú spracované z prvotriednych materiálov.  

 

Ďalšími zaujímavými značkami, ktoré u nás nájdete sú napr. ORION, IDEAL LUX, LED-C4, LIRIO, REDO, GLOBO...

Neváhajte nás samozrejme osloviť aj s dopytom na iné značky, nakoľko vďaka našej novej predajni profisvietidla.sk v OC STYLA Zlaté piesky, Vám vieme ponúknuť aj značky ako FABBIAN, VISO, SILLUX, LUCE AMBIENTE DESIGN, ILED a ďalšie, ktorých katalógy nájdete na našej predajni.

 

Za kvalitou produktov našich dodávateľov si stojíme a aj preto sme sa rozhodli, že Vám automaticky predĺžime záruku na Vami zakúpené svietidlá až na 3 roky. Viac sa dočítate TU

 

Vaše profisvietidla.sk

 

Team profisvietidla.sk

Platobne metody
Zvoľte svoju krajinu: