O nás

Internetový obchod www.profisvietidla.sk vznikol v roku 2010 a jeho prevádzkovateľom bola spoločnosť KPP COMPANY s.r.o. Od 19.9.2019 je prevádzkovateľom spoločnosť LUXERA s.r.o.

Názov www.profisvietidla.sk odzrkadľuje cieľ našej spoločnosti, poskytovať zákazníkom servis na profi úrovni.

Vždy sme sa snažili, aby náš e-shop zodpovedal aktuálnym požiadavkám zákazníka, aby bolo vyhľadávanie vždy jednoduché a intuitívne a aby sme Vám poskytli všetky informácie, ktoré sú pre výber svietidla dôležité.

Dnes už máme v našej ponuke viac ako 20 000 svietidiel určených najmä do interiéru a exteriéru. Ponúknuť Vám však vieme aj kancelárske svietidlá a osvetlenie komerčných priestorov.

 

 V súčasnosti ponúkame v našom e-shope produkty domácich, ale aj zahraničných výrobcov.

Medzi Vaše najobľúbenejšie značky paria značky LUXERA, PREZENT, EMITHOR, GLOBO a PHILIPS. Ide o svietidlá, ktoré majú vyvážený pomer ceny a kvality. Výrobcovia neustále investujú do nových dizajnov, vďaka čomu Vám môžeme pravidelne prinášať novinky, ktoré sledujú aktuálne svetové trendy. V ponuke však sú aj nadčasové kolekcie s čistými líniami.   

V našej ponuke už niekoľko rokov nesmú chýbať ani KOLARZ, tento výrobca ponúka ako moderné svietidlá, tak dizajnové svietidlá s ručne šitými látkovými tienidlami, či ručne maľovanými sklenenými tienidlami, ktoré sú skutočnými dizajnovými kúskami.

Našu ponuku dopĺňame talianskymi svietidlami výrobcov LINEA LIGHT, MA&DE a FABAS. Tieto svietidlá sa vyznačujú eleganciou, čistými líniami a predovšetkým sú spracované z prvotriednych materiálov.  

 

Ďalšími zaujímavými značkami, ktoré u nás nájdete sú napr. ORION, IDEAL LUX, LED-C4, REDO, PALNAS...

 

Za kvalitou produktov našich dodávateľov si stojíme a aj preto sme sa rozhodli, že Vám automaticky predĺžime záruku na Vami zakúpené svietidlá až na 3 roky. Pre viac informácií navštívte našu stránku Záruka

 

Vaše profisvietidla.sk

 

Tím profisvietidla.sk

Platobne metody