VINTAGE lustre a lampy

 Dodajte svojmu domovu trendový lesk s vintage svietidlami. Tento čím ďalej tým populárnejší štýl využíva to najlepšie z designu minulých dôb. Skrášlite si svoju obývačku alebo kuchyňu rustikálnym lustrom a vytvorte atmosféru vidieckeho obydlia niekde v slnečnom Toskánsku. Klasický vzhľad lustrov alebo lámp nezabudnite doplniť LED žiarovkami pre úsporu elektrickej energie. Dosiahnete tak ideálne spojenie minulosti a budúcnosti – krásu aj skvelý výkon.

Premiestnite sa pomocou vintage lustrov a lámp v čase. Práve zavesený luster, elegantne a vkusne visiaci zo stropu, sa hodí k vyčarovaniu špeciálnej atmosféry najviac. Široký výber materiálov, veľkostí a vzorov je zárukou toho, že si vyberiete práve taký vintage luster, aký sa vám do vášho príbytku hodí najviac. Spomenuli ste si na luster v dome starých rodičov a chceli by ste si oživiť spomienky z detstva? Alebo ste boli na prehliadke v zámockých komnatách, poprípade ste si odniesli skvelý nápad z múzea dizajnu?

Nech je to tak či onak, u nás nájdete vintage lustre, ktoré ideálne zapadnú do vašej predstavy. V ponuke nájdete svietidlá značiek Prezent, Ideal či Massive. Ak cítite, že by ste si chceli nechať poradiť od skúsených profesionálov, pokojne nás kontaktujte. Radi vám pri výbere pomôžeme.

Platobne metody