Rustikálne stolné lampy

Jeden zdroj svetla v obývačke ani v spálni nestačí. Centrálne stropné svietidlo je základom a nutnosťou pre bezpečnú orientáciu v izbe. Doplniť by ste ho ale mali o rustikálne nástenné svietidlá pre lepší a pravidelnejší rozptyl svetla, prípadne stojanové svietidlá pri obľúbenom kresle na čítanie. Nevyhnutnou súčasťou elegantnej pracovne je i rustikálna stolná lampa. Mala by byť umiestnená oproti dominantnej ruke pre ideálny dopad svetla a zároveň štýlovo pasovať do interiéru. Rustikálne lampy sú skrátka nielen funkčnou, ale aj estetickou súčasťou vášho zariadenia.

Práve rustikálny dizajn si získal v poslednej dobe širokú obľubu svojou kombináciou exotických, vidieckych a starožitných prvkov. Pre milovníkov pohodlných a útulných pracovní, spálni alebo obývacích izieb je rustikálna stolná lampa vhodnou voľbou. Jej častokrát mosadzné alebo medené spracovanie, masívny dizajn a teplé farby si doslova žiadajú pracovňu s mohutným kancelárskym stolom alebo obývačku s obývacou stenou z dreva teplej farby.

Vyberte si prvotriedne rustikálne svietidlá od výrobcov ako Kolarx, Orion, Philips či Tiffany a doprajte si kvalitu za skvelú cenu. Ak si nebudete vedieť vybrať a radi by ste sa o radu obrátili na profesionálov, neváhajte nás kontaktovať, radi vám pomôžeme.

 
Platobne metody