PHILIPS HUE PHOENIX 31153/31/PH

PHILIPS HUE PHOENIX 31153/31/PH

Tento tovar už nie je na sklade s týmito parametrami, ale je k dispozícii s inými.

-20%

Cena

129,00 €

103,20 € s DPH

Ušetríte: 25,80 €


  • Skladom - Dodanie do 24 hodín < 5 ks
  • Akcia
  • Odporúčané
  • Doprava zadarmo
  • Žiarovky súčasťou
  • LED svietidlo
  • Záruka 3 roky
  • Vystavené v showroome v Bratislave
  • dopravazdarma

EAN: 8718696126530

Značka: PHILIPS

Objed. číslo: phi1066

Parametre

Záruka3
Výška148
Priemer300
Hmotnosť1,52
Závit / PäticaLED
Spotreba9
Ekvivalent60
Svetelný zdroj9W LED
Lumeny711
Farba svetla Teplá biela
Farba svetla v Kelvinoch2200-6500
CRI index podania farieb80
IP20
Napätie230
Farba svietidlaBiela
Materiál tela svietidlaKov, Plast
Led svietidloÁno
Úsporné svietidloÁno
Svietidlo s diaľkovým ovládačomÁno

Popis

4 svetelné recepty pre vaše denné aktivity
Získajte to najlepšie svetlo pre všetky vaše aktivity. Svietidlo Philips hue obsahuje 4 svetelné recepty, pomocou ktorých si dokážete správne posvietiť na všetky vaše denné aktivity. „Energický“ recept vás ponorí do chladného a podmanivého svetla, ktoré vám dodá potrebnú energiu. Recept „Koncentrácia“ pomocou precízne nastaveného ostrého bieleho svetla zvýši vašu schopnosť koncentrácie, aby ste zvládli všetky svoje denné aktivity. Recept „Čítanie“ generuje optimálne teplé biele svetlo, ktoré nenamáha vaše oči – ideálna voľba na čítanie dobrej knihy. Recept „Relaxácia“ vám pomôže oddýchnuť si s jemnej žiariacim bielym teplým svetlom.

Pokročilé vytváranie atmosféry s teplým až studeným bielym svetlom
Nastavte tú pravú atmosféru so širokou škálou krásnych prirodzených bielych svetiel LED. Pomocou aplikácie vo vašom inteligentnom zariadení nastavte akýkoľvek odtieň bieleho svetla od chladného povzbudzujúceho denného svetla (6 700K) až po upokojujúce teplé biele svetlo (2 200K).

LightDuo pre dvojnásobný zážitok z funkcie Hue
Toto svietidlo Philips Hue má dva integrované nezávislé svetelné zdroje, takže môžete kombinovať teplé a studené biele svetlo podľa daného okamihu a v rovnaký čas môžete nastaviť funkčné osvetlenie pre konkrétnu činnosť.

Beznámahové a jemné stlmenie bez znovu pripájania vášho domu
Nastavte jas svietidiel Philips Hue ľahko a bez námahy pomocou inteligentného zariadenia. Bez potreby znovu pripájania alebo inštalácie nástenného stmievača.

3D textúra pre trblietavý svetelný efekt
Hue Phoenix obsahuje 3D textúru, ktorá vylepšuje vzhľad a poskytuje príjemné rozptýlenie svetla. Povrch lampy je pokrytý hexagonálnym vzorom, ktorý zachytáva a odráža svetlo, ktoré vytvára trblietavý efekt. Efekt sa mení v závislosti od uhla pohľadu, čo z Hue Phoenix robí vo vašom domove dynamický a neprehliadnuteľný dekoratívny kúsok, aj keď sú svetlá vypnuté.

Kompletná možnosť kontroly z inteligentného zariadenia s rozšírenými funkciami
Keď svietidlo Philips hue prepojíte s mostom aplikácie hue, získate prístup ku kompletnej ponuke možností osvetlenia. Svietidlo hue je možné ovládať bezdrôtovo z ľubovoľného zariadenia so systémom iOS alebo Android prostredníctvom aplikácie Philips hue alebo ľubovoľnej externej aplikácie vyvinutej pre systém hue. Nastavujte časovače, notifikácie, alarmy, geografické hranice na účely softvérového zabezpečenia a synchronizujete ho so systémom domácej zábavy, aby ste dokázali kompletne využiť možnosti ponúkané systémom hue.

Získajte svetelné upozornenia a zostaňte pripojení
Nastavte svietidlá Philips Hue tak, aby vás upozorňovali na prichádzajúce hovory, správy, aktualizácie v rámci sociálnych médií, stretnutia, počasie a ďalšie príslušné prenosy údajov získavané prostredníctvom vášho inteligetného zariadenia. Prostredníctvom platformy IFTTT môžete nastaviť rôzne reakcie vašich svietidiel. Okolité svetelné upozornenia funkcie Hue predstavujú príjemný spôsob, vďaka ktorému budete informovaní a pripojení.

Nastavte zapínanie a vypínanie svietidiel, keď ste mimo domova
Vytvorte dojem, že ste doma, aj keď ste preč. Nastavte plánované alarmy alebo použite časovače na zapnutie a vypnutie svetiel v pevnom alebo náhodnom čase. Vďaka online prístupu môžete ovládať domáce osvetlenie priamo pomocou aplikácie vo vašom inteligentnom zariadení. Aktivujte v aplikácii zónové monitorovanie (geofencing) a vaše svetlá sa automaticky zapnú a vypnú, keď vstúpite do domu alebo keď ho opúšťate. Pohodlné a bezstarostné – kdekoľvek ste.

Vždy aktuálny
Systém Philips hue je založený na energeticky úspornej, bezpečnej a spoľahlivej technológii ZigBee na ovládanie vašich svetiel. Do systému sa priebežne dopĺňajú stále nové a nové funkcie. Aktualizácie softvéru a firmvéru sa realizujú bezdrôtovo a vstupujú priamo do vášho výrobku hue.

Pripojte až 50 žiaroviek a svietidiel hue
K mostu Philips hue môžete pripojiť až 50 žiaroviek alebo svietidiel. Jednoducho začnite s ľubovoľnou so štartovacích súprav a postupne pridávajte ďalšie výrobky Philips hue. Svoje svietidlá môžete následne ovládať dotykom prsta pomocou intuitívnej aplikácie Philips hue určenej pre inteligentné zariadenia so systémom iOS a Android.

Platobne metody
Zvoľte svoju krajinu: