INELS

Ponúkame všetky možnosti od značky iNELS na plnohodnotné ovládanie inteligentnej domácnosti.
Zabezpečujeme kompletný servis od poradenstva cez návrh až po samotnú realizáciu.

Čo môžem kontrolovať?

Osvetlenie
Nie len stmievanie na požadovanú úroveň, ale tiež nadstavenie svetelných scén pre každú príležitosť. Časové oneskorenie pre zapnutie osvetlenia - programovateľný schodišťový automat. Stmievanie rôznych zdrojov svetla, vrátane LED žiaroviek a RGB pásikov.

Tienenie
Rolety, dvere a markízy je možné ovládať pomocou ľubovolného ovládača, vrátane aplikácie z chytrého telefónu. Jedna z výhod je nadstavenie časového ovládania v týždennom režime. Je tiež možné, aby sa automaticky riadily žalúzie v závislosti na intenzite slnečného žiarenia.

Spotrebiče
Môžete zapnúť alebo vypnúť prakticky akýkoľvek spotrebič, ktorý je zapnutý v zásuvke.

Vykurovanie
Je možné nadstaviť teplotu v každej miestnosti pomocou jedného tlačidla alebo aplikácie vo Vašom chytrom telefóne. Spínacie jednotky alebo bezdrôtové termohlavice ovládajú zdroj tepla, ktorým môže býť podlahové kúrenie, elektrické kúrenie alebo alternatívny zdroj tepla.

IP kamery
Je možné pripojiť až deväť videokamier bezdrôtovo a zobraziť ich v aplikácii Vášho chytrého telefónu, s možnosťou ovládáť ich z nej.

Klimatizácia
iNELS zvládne riadenie centrálneho kúrenia, vetrania a tiež klimatizácie. Regulácia kúrenia je možná z lokálnych regulátorov alebo centrálne.

Ak máte záujem o dohodnutie stretnutia v našom showroome v Bratislave na Zlatých pieskoch v obchodnom centre bývania STYLA, kontaktujte nás na info@profisvietidla.sk .
Pre viac informácií o systéme iNELS nájdete na www.inels.sk .

Platobne metody
Zvoľte svoju krajinu: