Luxusné svetlá do obývačky

Túžite svoju obývačku pozdvihnúť o úroveň vyššie? Dodať jej lesk a eleganciu? Prezrite si naše luxusné svetlá do obývacej izby. Určite vám niektoré z nich padne do oka. Na svoje si prídete v prípade, že dávate prednosť moderným dizajnovým veciam, ale aj vtedy, ak vaše srdce horí pre retro štýl. Luxusné svetlá do obývacej izby vyberajte vždy s ohľadom na zvyšok interiéru a ostatné doplnky.

Pripravte sa na to, že s luxusným osvetlením sa celý dojem z obývacej izby zmení. Prispôsobte tomu aj zvyšok miestnosti. Už na prvý pohľad výrazné svietidlá sa totiž s veľkou pravdepodobnosťou stanú dominantou miestnosti. Tá by mala byť v obývačke len jedna, ak teda máte v miestnosti ešte iný výrazný dizajnový prvok, zvážte jeho premiestnenie inam. Záleží však, samozrejme, na konkrétnom prípade. Postaviť luxusné svetlo v obývačke do stredu pozornosti sa však rozhodne nemusíte obávať.

Hlavné osvetlenie si zvoľte predovšetkým podľa výšky vašich stropov. Do vyšších miestností môžete umiestniť luster. Ten by nikdy nemal prekážať ani tomu najvyššiemu členovi vašej rodiny. Do nižších miestností zvoľte radšej nástenné svietidlá. V prípade, že budete chcieť s výberom luxusných svetiel do obývačky poradiť, obráťte sa na nás. Radi vám pomôžeme. 

Platobne metody