Luxusné svietidlá - lustre

Potrpíte si na kvalitné a krásne veci? Ak áno, zavítali ste na správne stránky. U nás nájdete široký výber luxusných svietidiel, ktoré dokážu pozdvihnúť každú domácnosť o úroveň vyššie. Máme pre vás najrôznejšie typy luxusných lustrov, od priestranných obrov až po menšie a nenápadnejšie kúsky. Prebuďte svoju domácnosť a vdýchnite jej nový život, luxusné lustre vám v tom hravo pomôžu.

Veľký a luxusný luster bol odjakživa vnímaný ako jeden zo symbolov dostatku a bohatstva. Vo svojich komnatách ho mali kráľovské a šľachtické rodiny, a teraz si ním môžete vyzdobiť svoju spálňu alebo obývačku aj vy. Pre istotu si však najprv premerajte výšku svojho stropu. Niektoré kusy v našej ponuke majú úctyhodné rozmery a pri nižších stropoch by sa mohlo stať, že luster by až príliš zasahoval do miestnosti. V takom prípade odporúčané menej nápadné dizajnové stropné svietidlá.

Všetky produkty, pri ktorých nájdete zelenú ikonu s bielou dodávkou vám radi dovezieme zadarmo, k niektorým dokonca od nás obdržíte ešte ďalší darček - žiarovku. Ak nemáte istotu, či je luster (či už konkrétny kus alebo luster vo všeobecnosti) vhodným typom osvetlenia do vašej domácnosti, pokojne sa obráťte na nás. Radi vám poradíme a pomôžeme. 

Platobne metody