Moderné závesné lampy

 

Súčasný trend v osvetľovaní sa pomaly odchyľuje od centrálneho svietidla ako jediného zdroja svetla v miestnosti. Krásny luster alebo iné dizajnové závesné svietidlo je stále neoceniteľným štýlovým prvkom, akousi čerešničkou na torte celého interiéru. Ako vhodné sa ale javí doplniť ho niekoľkými samostatne spínanými nástennými, stojanovými či stolnými svietidlami.

Ako vhodná voľba sa javia aj moderné závesné lampy, ktoré vyniknú predovšetkým v minimalistických, industriálnych alebo jednoduchých moderných priestoroch. Súčasné materiály a takmer futuristické prevedenie niektorých modelov nenechá chladným žiadneho nadšenca do čistých línií a chladných tvarov. V ponuke však máme aj komplikovane pôsobiace závesné lampy, ktoré zatočia hlavou nejednému interiérovému dizajnérovi.

V týchto moderných závesných lampách môžete použiť kompaktné žiarivky s teplým bielym svetlom, ktoré vytvára príjemnejšie osvetlenie pre posedenie s priateľmi než studené biele svetlo, ktoré je zase vhodnejšie k práci. V našej ponuke nájdete moderné závesné lampy v jednoduchom nadčasovom i futuristickom dizajne. Vyberte si tú pravú do vašej obývačky či jedálne. Ak budete pri výbere potrebovať pomoc, kontaktujte nás, radi vám pomôžeme.

 

Platobne metody