PHILIPS HUE Ambiance 5.5W GU10 EUR 2Pack

PHILIPS HUE Ambiance 5.5W GU10 EUR 2Pack

Tento tovar už nie je na sklade s týmito parametrami, ale je k dispozícii s inými.

-13,1%

Cena

69,00 €

59,95 € s DPH

Ušetríte: 9,05 €


  • Bežne dodávame do 4 pracovných dní
  • Doprava zadarmo
  • Záruka 3 roky

EAN: 8718696671184

Značka: PHILIPS

Objed. číslo: phi1258

Parametre

Záruka3
Výška57
Priemer50
Závit / PäticaGU10
Typ žiarovkyLED
Spotreba5,5
Ekvivalent25
Lumeny250
Farba svetla Neutrálna denná biela
Farba svetla v Kelvinoch2200-6500
CRI index podania farieb80
Životnosť15 000

Popis

Od teplého bieleho svetla až po studené denné svetlo
Vytvorte tú správnu atmosféru so širokou škálou krásnych prirodzených bielych svetiel. Nastavte pomocou aplikácie ľubovoľný odtieň bieleho svetla – od studeného denného svetla po relaxačné teplé biele svetlo. Prevezmite kontrolu a vytvorte tú správnu atmosféru. Ani príliš svetlú, ani príliš tmavú. Jednoducho dokonalú.

Zobúdzajte sa pozvoľne s vaším osobným východom slnka
Uľahčite si vstávanie a zobúdzajte sa pozvoľne, aby ste každý deň vstávali svieži. Philips Hue vám pomôže vstať z postele príjemným spôsobom. Postupne sa zvyšujúca intenzita svetla vám zabezpečí pocit prirodzeného vstávania so slnečným svetlom – namiesto nepríjemného vstávania na zvonenie budíka.

Pripravte sa na svoj deň
Vynechajte rannú kávu a pripravte sa na svoj deň s chladným a jasným bielym denným svetlom, ktoré dodá energiu vášmu telu aj mysli. Oceníte to vo chvíľach, kedy sa potrebujete naštartovať alebo vám pomaly dochádza šťava.

Vychutnajte si perfektné čítanie
Ponorte sa na celé hodiny do svojich obľúbených príbehov vďaka svietidlám Philips hue. Vytvárajú totiž to správne biele svetlo pre perfektné čítanie.

Uvoľnite sa pomocou teplého bieleho svetla
Vyložte si nohy a uvoľnite sa pri jemnej žiare bieleho svetla na dokonalé zavŕšenie vášho dňa. Uvoľňujúce biele svetlo vám pomôže rozptýliť sa vo večerných hodinách a lepšie sa vyspať.

Zachovajte si pozornosť
Zachovajte si pozornosť s presne vyladeným jasným bielym svetlom. Je to najlepší spôsob, ako rýchlo a efektívne splniť každú úlohu bez rozptyľovania – učenie sa na skúšku, prácu z domu alebo výber toho správneho oblečenia.

Pripojte až 50 svetiel Philips Hue
K premosteniu Hue od spoločnosti Philips (je súčasťou balenia) môžete pripojiť až 50 svetiel. Jednoducho začnite s ľubovoľnou z dostupných štartovacích súprav alebo samostatným premostením a začnite pridávať ďalšie výrobky Philips Hue. Svoje svetlá môžete následne ovládať dotykom prsta pomocou intuitívnej aplikácie Philips Hue pre inteligentné zariadenia so systémom iOS a Android. Systém Philips Hue je založený na energeticky úspornej a spoľahlivej technológii ZigBee na ovládanie vašich svetiel. Do systému sa priebežne dopĺňajú nové funkcie a vylepšenia. Aktualizácie softvéru a firmvéru sa realizujú bezdrôtovo a vstupujú priamo do vašich výrobkov Philips Hue.

Navrhnuté tak, aby sedela rovnako dokonale ako štandardná žiarovka s päticou GU-10
Biela ambientná žiarovka Hue s päticou GU-10 je navrhnutá ako dokonalé spätne kompatibilné riešenie, ktoré dokonale splynie s vašimi objímkami, vďaka čomu je táto žiarovka šikovnou a energeticky úspornou alternatívou k tradičným halogénovým bodovým lampám.

Platobne metody