PHILIPS HUE

Philips Hue je veľmi jednoduché nastaviť a ovládať. Všetko čo potrebujete je Starter Kit alebo samostatný Bridge a Philips Hue aplikáciu na svojom smartfóne. Ak ich máte, môžete začať.
Bridge je srdcom Philips Hue systému, ktorý spája vaše chytré zariadenie sa svetlami Philips Hue. Na jeden Bridge môžete pripojiť až 50 Philips Hue svetiel a príslušenstva. Vďaka spojeniu cez Wi-Fi router budete prepojený s celým svetom. To vám umožní ovládať svetla, aj keď ste mimo domova.
poznajte novú Philips Hue aplikáciu navrhnutú pre vás, váš domov a každodenný život. Čítajte ďalej a objavte niektoré zo základných zmien, ktoré sme urobili. Tak neváhajte a poďte do toho. Sťahujte a pohrajte sa s ňou. Rozsvieťte svoj život svetlom!
Svetlo je viac, než len osvetlenie. Preto sme vytvorili Philips Hue, váš systém bezdrôtového osvetlenia. Produkt navrhnutý pre vás, váš skutočný život a jeho možnosti. Rozsvieť svoj život svetlom!
Vždy môžeš rozširovať svoju Philips Hue rodinu. Ako raz nastavíš systém Philips Hue, môžeš pokračovať a pridať až 50 Philips Hue žiaroviek, svietidiel a ďalších. Len je zapoj do prúdu a pridaj ich do systému cez aplikáciu Philips Hue. Po tom, čo tvoja aplikácia nájde nový produkt, ich môžeš pomenovať alebo pridať do existujúcej scény.

Platobne metody