PHILIPS HUE Bridge AppleHomeKit EU

PHILIPS HUE Bridge AppleHomeKit EU

Tento tovar už nie je na sklade s týmito parametrami, ale je k dispozícii s inými.

-25,1%

Cena

80,00 €

59,95 € s DPH

Ušetríte: 20,05 €


  • Bežne dodávame do 4 pracovných dní < 5 ks
  • Doprava zadarmo
  • Záruka 3 roky

EAN: 8718696511800

Značka: PHILIPS

Objed. číslo: phi1195

Parametre

Záruka3
Výška88
Šírka88
Hĺbka26

Popis

Odstráňte hranice predstavivosti a vytvorte svoj systém Philips Hue
Premostenie Philips Hue je všetko, čo potrebujete na zostavenie osobného systému Philips Hue. V skutočnosti je to mozog činností, ktorý vám umožní ovládať všetky produkty Philips Hue prostredníctvom aplikácie Philips Hue. Po nainštalovaní premostenia Philips Hue a prevzatí aplikácie Philips Hue do inteligentného zariadenia môžete odstrániť hranice svojej predstavivosti a vytvoriť svoj vlastný systém!

Ovládnite systémom Hue svoju domácnosť pomocou akejkoľvek kombinácie svetiel Philips Hue
Vyberte svetlá Philips Hue podľa svojho výberu a pripojte ich k premosteniu Philips Hue. Premostenie Philips Hue je dostatočne výkonné, aby zvládlo až 50 svetiel, takže systémom Hue ovládnete celý svoj dom!

Ovládajte svetlá tak, ako chcete
V systéme Philips Hue môžete tiež pripojiť až 10 príslušenstiev na dodatočné zdokonalenie zážitku z osvetlenia.

Pripojte až 50 svetiel Philips Hue
K premosteniu Hue od spoločnosti Philips môžete pripojiť až 50 svetiel a 10 ovládačov. Svoje svetlá môžete následne ovládať dotykom prsta pomocou intuitívnej aplikácie Philips Hue. Systém Philips Hue je založený na energeticky úspornej, bezpečnej a spoľahlivej technológii ZigBee na ovládanie vašich svetiel. Do systému sa priebežne dopĺňajú nové funkcie a vylepšenia. Aktualizácie softvéru a firmvéru sa realizujú bezdrôtovo a vstupujú priamo do vašich výrobkov Philips Hue.

Objavte funkcie Apple HomeKit pre Philips Hue
Premostenie Philips Hue je kompatibilné s technológiou Apple HomeKit. Požiadajte funkciu Siri, aby zapla alebo stlmila vaše svetlá, prípadne vyvolala predvoľby bez toho, aby ste sa dotkli akéhokoľvek tlačidla. Prostredníctvom aplikácií tretích strán môžete dokonca prepojiť svoje svetlá s inými zariadeniami s podporou technológie Apple HomeKit.

Platobne metody