PHILIPS HUE Starter kit 2 SET E27 White A60 + bridge

PHILIPS HUE Starter kit 2 SET E27 White A60 + bridge

Tento tovar už nie je na sklade s týmito parametrami, ale je k dispozícii s inými.

-13,1%

Cena

92,00 €

79,95 € s DPH

Ušetríte: 12,05 €


  • Skladom u dodávateľa - expedujeme do 5 dní < 5 ks
  • Doprava zadarmo

EAN: 8718696449554

Značka: PHILIPS

Objed. číslo: phi1138

Parametre

Záruka [rok]3
Výška110
Priemer61
Závit / PäticaE27
Typ žiarovkyLED
Spotreba9,5
Ekvivalent75
Lumeny800
Farba svetla Teplá biela
Farba svetla v Kelvinoch2700
CRI index podania farieb80
Vyžarovací uhol180
Životnosť25 000

Popis

Ovládajte vaše svetlá z ktoréhokoľvek miesta
Vaše svetlá môžete ovládať na diaľku z ktoréhokoľvek miesta. Skontrolujte, či ste pred odchodom z domu nezabudli vypnúť svetlá a zapnite ich, ak sa zdržíte v práci. Vďaka technológii geofencing vás môžu svetlá dokonca privítať po príchode domov alebo sa automaticky vypnúť, keď odchádzate. Naším cieľom je zjednodušiť váš život a poskytnúť vám pocit istoty inteligentným a užitočným spôsobom.

Zaručené plynulé bezdrôtové stmievanie
Zažite zaručené plynulé stmievanie s Philips Hue. Nie príliš svetlé. Nie príliš tmavé. Tak akurát. Nie sú potrebné káble, elektrikár ani inštalácia.

Nastavte plánované zapnutie svetiel pre jednoduchú automatizáciu domácnosti
Súčasťou aplikácie Philips Hue je funkcia plánovania, vďaka ktorej môžu svetlá Philips Hue vytvoriť dojem, že ste doma, aj keď ste práve preč. Nastavte svetlá, aby sa zapli v prednastavenom čase a po vašom príchode domov boli zapnuté. Dokonca môžete nastaviť rôzne časy pre osvetlenie jednotlivých miestností. A taktiež môžete svetlá nastaviť, aby sa počas noci postupne vypli, takže si už nemusíte robiť starosti, či ste nechali niektoré zo svetiel zapnuté.

Ovládajte svoje svetlá podľa seba
Pripojte svetlá k Philips Hue Bridge a začnite objavovať nekonečné možnosti. Pomocou aplikácie Philips Hue ovládajte svetlá cez smartfón alebo tablet, prípadne pridajte k svojmu systému vypínače Hue na aktiváciu svetiel. Nastavte časovače, upozornenia, budíky a ďalšie funkcie, aby ste si mohli naplno vychutnať možnosti, ktoré ponúkajú svetlá Philips Hue.

Pripojte až 50 svetiel Philips Hue
K Hue Bridge od spoločnosti Philips (je súčasťou balenia) môžete pripojiť až 50 svetiel a 10 kusov príslušenstva. Jednoducho začnite s ľubovoľnou z dostupných štartovacích sád a začnite pridávať ďalšie výrobky Philips Hue. Svoje svetlá môžete následne ovládať dotykom prsta pomocou intuitívnej aplikácie Philips Hue pre inteligentné zariadenia so systémom iOS a Android. Systém Philips Hue je založený na energeticky úspornej, bezpečnej a spoľahlivej technológii ZigBee na ovládanie vašich svetiel. Do systému sa priebežne dopĺňajú nové funkcie a vylepšenia. Aktualizácie softvéru a firmvéru sa realizujú bezdrôtovo a vstupujú priamo do vašich výrobkov Philips Hue.

Kompatibilné s technológiou Apple HomeKit
Štartovacia sada Philips Hue White starter kit je kompatibilná s technológiou Apple HomeKit. Požiadajte funkciu Siri, aby zapla alebo stlmila vaše svetlá, prípadne vyvolala predvoľby bez toho, aby ste sa dotkli akéhokoľvek tlačidla. Prostredníctvom aplikácií tretích strán môžete dokonca prepojiť svoje svetlá s inými zariadeniami s podporou technológie Apple HomeKit.

Platobne metody