Philips HUE žiarovka white 9.5W A60 E27 2-set + DIM kit + Bridge

Philips HUE žiarovka white 9.5W A60 E27 2-set + DIM kit + Bridge

Tento tovar už nie je na sklade s týmito parametrami, ale je k dispozícii s inými.

-13,1%

Cena

161,00 €

139,95 € s DPH

Ušetríte: 21,05 €


  • Bežne dodávame do 4 pracovných dní < 5 ks
  • Doprava zadarmo
  • Záruka 3 roky
  • Vystavené v showroome v Bratislave

EAN: 8718696548691

Značka: PHILIPS

Objed. číslo: phi1144

Parametre

Záruka3
Závit / PäticaE27
Typ žiarovkyLED
Spotreba9,5
Ekvivalent75
Lumeny806
Farba svetla v Kelvinoch2200-6500
Vyžarovací uhol180
Životnosť25 000
Svietidlo s diaľkovým ovládačomÁno

Popis

Od teplého bieleho svetla až po studené denné svetlo
Vytvorte tú správnu atmosféru so širokou škálou krásnych prirodzených bielych svetiel. Nastavte pomocou aplikácie ľubovoľný odtieň bieleho svetla – od studeného denného svetla po relaxačné teplé biele svetlo. Prevezmite kontrolu a vytvorte tú správnu atmosféru. Ani príliš svetlú, ani príliš tmavú. Jednoducho dokonalú.

Dodajte si energiu, sústreďte sa, čítajte a relaxujte so svetlom
Svetlo ovplyvňuje našu náladu, správanie, ostražitosť a každodenné rutinné aktivity. Pomocou aplikácie môžete svetlo optimálne prispôsobiť aktuálnemu momentu. Svetlá Philips Hue vám pomáhajú pri dobíjaní energie, sústredení, čítaní a relaxácii. Zmeňte každodennú jednotvárnosť na chvíle, ktoré si môžete vychutnať. Precíťte ten rozdiel. Cíťte sa lepšie.

Zobúdzajte sa pozvoľne s vaším osobným východom slnka
Uľahčite si vstávanie a zobúdzajte sa pozvoľne, aby ste každý deň vstávali svieži. Philips Hue vám pomôže vstať z postele príjemným spôsobom. Postupne sa zvyšujúca intenzita svetla vám zabezpečí pocit prirodzeného vstávania so slnečným svetlom – namiesto nepríjemného vstávania na zvonenie budíka.

Ovládajte svoje svetlá podľa seba
Pripojte svetlá k premosteniu Philips Hue a začnite objavovať nekonečné možnosti. Pomocou aplikácie Philips Hue ovládajte svetlá cez smartfón alebo tablet, prípadne pridajte k svojmu systému spínače na aktiváciu svetiel. Nastavte časovače, upozornenia, budíky a ďalšie funkcie, aby ste si mohli naplno vychutnať možnosti, ktoré ponúkajú svetlá Philips Hue.

Ovládajte svetlo pomocou dodaného bezdrôtového stmievacieho spínača Philips Hue
Ovládajte svoje svietidlá Philips Hue aj bez smartfónu alebo tabletu. Pomocou dodaného bezdrôtového spínača môžete zapínať a vypínať svietidlá, prepínať medzi 4 predvoľbami svetla a stmievať svetlo na správnu úroveň jasu. Pomocou aplikácie Philips Hue môžete spínač nakonfigurovať a pridať svoje obľúbené svetelné scény Philips Hue. Inštalácia je rýchla, jednoduchá a bezproblémová. Spínač môžete umiestniť kamkoľvek pomocou skrutiek alebo lepiacej pásky na zadnej strane.

Pripojenie k nositeľným zariadeniam
Pripojte systém Philips Hue k vašim nositeľným zariadeniam a využite funkcie, ktoré vám pomôžu v každodennom živote. Produkty Philips Hue sa dokážu pripojiť k zariadeniam Apple Watch, Android wear, Pebble a k rôznym obľúbeným zariadeniam na sledovanie aktivity prostredníctvom služby IFTTT – napríklad zariadeniam Fitbit alebo Jawbone. Následne môžete automaticky zapínať svetlá pri zobúdzaní alebo po dosiahnutí stanovenej cieľovej dĺžky spánku.

Kompatibilné s technológiou Apple HomeKit a Works With Nest
Zariadenia Philips Hue sa dokážu pripojiť k iným značkám a produktom, vďaka čomu povyšujú koncept prepojenej domácnosti na vyššiu úroveň. Priatelia technológie Hue budú navzájom spolupracovať pre vašu domácnosť. Technológia Philips Hue je kompatibilná s technológiou Apple HomeKit. Požiadajte Siri o zapnutie svetla alebo nastavte scény bez stlačenia jediného tlačidla. Vďaka aplikáciám tretích strán môžete dokonca prepojiť vaše svietidlá s inými zariadeniami s podporou technológie Apple HomeKit. Systém Philips Hue tiež funguje s technológiou Nest, vďaka čomu bude vaša domácnosť praktická a pohodlná, nech sa nachádzate kdekoľvek.

Pripojte až 50 svetiel Philips Hue
K premosteniu Hue od spoločnosti Philips (je súčasťou balenia) môžete pripojiť až 50 svetiel a 7 stmievacích spínačov Hue. Jednoducho začnite s ľubovoľnou z dostupných štartovacích súprav a začnite pridávať ďalšie výrobky Philips Hue. Svoje svetlá môžete následne ovládať dotykom prsta pomocou intuitívnej aplikácie Philips Hue pre inteligentné zariadenia so systémom iOS a Android. Systém Philips Hue je založený na energeticky úspornej, bezpečnej a spoľahlivej technológii ZigBee na ovládanie vašich svetiel. Do systému sa priebežne dopĺňajú nové funkcie a vylepšenia. Aktualizácie softvéru a firmvéru sa realizujú bezdrôtovo a premietajú sa priamo do vašich výrobkov Philips Hue.

Platobne metody