Pouličné priemyselné lampy

Nad kúpou pouličných priemyselných lámp väčšina z nás nikdy neuvažovala a pravdepodobne ani uvažovať nebude. Napriek tomu ide o dôležitý zdroj osvetlenia, ktorý môže byť umiestnený tak na verejnom, ako na súkromnom priestore. Pri osvetľovaní väčšej plochy v exteriéri ide o neprekonateľne efektívny zdroj svetla.

Pouličné priemyselné lampy môžu osvetľovať ulice, parkoviská, priemyselné zóny, veľké industriálne komplexy, ale aj príjazdové cesty alebo pozemky pri súkromných rodinných domoch. Ich vyhotovenie a dostatočná výška zabezpečia dostatok svetla na širokej ploche, čo sa môže zísť v prípade, že vlastníte veľký pozemok, ktorý by ste chceli mať v prípade potreby jasne osvetlený. Výborne sa hodia aj na osvetlenie ciest alebo chodníkov, ktoré by sa bez tohto svetelného zdroja topili v tme.

S pouličnými priemyselnými svietidlami sa nemusíte obávať nedostatku svetla. Práve tma a dlhé tiene sú v mnohých priemyselných zónach alebo pozemkoch ako voda na mlyn nevítaným návštevníkom. Pouličné lampy osvetlia celý pozemok a tak minimalizujú výskyt miest vhodných na skrývanie sa. Okrem toho sú vďaka LED svetelnému zdroju energeticky úsporné a vyniknú aj pevnou a kvalitnou konštrukciou, ktorá je v exteriérových podmienkach nevyhnutná. 

Platobne metody