Pracovné lampy stolné

Vhodnou voľbou stolnej pracovnej lampy vo veľkej miere ovplyvníte zdravie svojho zraku. Správny druh svetla, správne umiestnenie, správny náklon. To sú všetko veci, na ktorých záleží. Nepodceňujte ani výber stolnej pracovnej lampy k počítaču. Vaše oči vám za to poďakujú. V dnešnej dobe už sú aj tak dosť namáhané najrôznejšími blikajúcimi obrazovkami. Prečo im ešte robiť zle nevhodne zvolenou lampou k počítaču?

Čo sa týka designu stolných pracovných lámp, nie ste viazaní žiadnymi obmedzeniami. Náš výber obsahuje lampy sýtych výrazných farieb, rovnako ako tlmenejšie a nenápadnejšie svietidlá. Pri stolných pracovných lampách je veľmi dôležitá ich variabilita. Je nevyhnutné, aby lampa mala posuvný "krk" a nastavili ste si ju tak, aby svetlo obsiahlo celú pracovnú plochu a zároveň vás neoslňovalo. Veľakrát si tiež môžete zvoliť, či vám nevadí spínač na kábli, alebo zvolíte moderný variant dotykového ovládania.

Ak si neviete rady, aký typ stolného pracovného osvetlenia je pre vás vhodný, naši odborníci vám radi poradia a odporučia vám výrobok akurát pre vaše potreby. Zvoliť si môžete retro i moderný štýl, dekoračné i praktické klipové lampy. Konečný výber pracovnej lampy alebo lampy k počítaču je predsa len na vás.

 
Platobne metody