Staňte sa našim partnerom

Čo Vám vieme ponúknuť ?

Komplexnú službu

>> od návrhu a dodávky svietidiel až po

Realizáciu

>> vrátane kvalifikovanej montáže osvetlenia do všetkých typov:

interiérov >> osvetlenie kancelárie >> obchodných priestorov >> reštaurácie >> hotel >> wellness >> rodinné domy >> byty, ...

exteriérov >> osvetlenie fasády >> záhrady >> terasy >> bazéna >> fontány, ...

a k tomu

Zaujímavé Obchodné Podmienky

Kto sme ?

Sme tím mladých a kreatívnych ľudí, ktorí vo svete osvetlenia podnikajú od roku 2010. Za tie roky sme sa vypracovali z malého neznámeho e-shopu na TOP predajcu svietidiel na Slovensku s dvoma kamenými predajňami a popredného internetového predajcu svietidiel v Českej republike. 

V roku 2017 sme otvorili novú predajňu profisvietidla.sk v Galérii bývania STYLA na Zlatých pieskoch v Bratislave. 

Na našej predajni Vám ponúkame:

- 700 m2  výstavnej plochy, kde nájdete viac ako 1 500 vystavených vzoriek

- množstvo katalógov značiek, ktoré prinášame z významných výstav osvetlenia vo Frankfurte a Miláne

- odborný prístup, poradíme Vám s výberom, nájdeme čo potrebujete, pretože každá situácia má svoje riešenie a my sme to riešenie ochotní s Vami hľadať.

- príjemné prostredie - nie sme len kancelária, kde listujete v katalógoch, nie sme len predajňa, kde neviete či ste v samoobslužnom sklade, alebo na predajni, pretože sa tam povaľujú zaprášené krabice s tovarom. Naša predajňa je showroom, kde nájdete produkty vystavené tak, aby ste si mohli prezrieť každý detail a o tom čo nemáme vystavené Vám radi poskytneme všetky informácie, ktoré budete potrebovať. 

- naša predajňa je otvorená 7 dní v týždni vždy od 10:00 do 20:00, takže máte dostatok priestoru a času na to, aby sme spolu našli presne to čo potrebujete pre svojho klienta.

- vždy Vám spracujeme cenovú ponuku, ktorá vychádza z obchodných pomienok, ktoré si spolu dohodneme na osobnom stretnutí.

- dohodnite si s nami stretnutie, aby sme sa mohli naplno venovať Vášmu projektu. 

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Platobne metody
Zvoľte svoju krajinu: