Predajňa svietidiel v OC STYLA

Potrebné informácie o predajni svietidel v BA

Adresa predajne:
Obchodné centrum STYLA - všetko pre bývanie
Studená 4B/18496, 821 04 Bratislava  

Otváracie hodiny:
Pondelok až nedeľa: 10:00 - 20:00

Kontakt na predajňu:
tel.: 0948 22 84 02

 e-mail: predajna@profisvietidla.sk

Prodejňa svietidel

Nová predajňa profisvietidla.sk v OC STYLA Bratislava

 Milí zákazníci!

Dňa 4. 3. 2017 sme pre Vás otvorili novú kamennú predajňu so svietidlami - Profisvietidla.sk v Bratislavě obchodnom centre OC STYLA - všetko pre bývanie. Tak ako už hovorí aj názov centa, OC STYLA je centrum zamerané výhradne na bývanie a pod jednou strechou tak nájdete všetko pre Váš dom, byt, či záhradu. Centrum je otvorené 7 dní v týždni od 10:00 do 20:00.  

Našu predajňa - profisvietidla.sk nájdete na druhom poschodí OC STYLA, na orientačnej mape nájdete našu prevádzku pod číslom 204. Najľahšie sa k nám dostanete, ak zaparkujete svoje auto na parkovisku pod OC STYLA v časti B, na ktorú Vás navedú smerové šípky. Z prízemia sa k nám následne pohodlne vyveziete výťahmi, alebo môžete použiť eskalátory. 

Ak k nám zamierite z nákupného centra Shopping Palace, prejdite popri predajni KIK a najbližší eskalátor Vás vyvezie priamo pred našu predajňu. 

Na naší predajně nájdete na ploche 708 m2 výber z najpredávanejších svietidiel renomovaných značiek Luxera, Philips, Eglo, Steinel, Ideal lux, Linea Light, Ma&De, Fabas, Via Dese, Palnas.

Zároveň sme pre Vás pripravili výber z ručne vyrábaných a maľovaných svietidiel Kolarz a Ferroluce a môžete sa tak presvedčiť o kvalite týchto nádherných dizajnových kúskov na vlastné oči. 

Ako jedni z mála predajcov na Slovensku sme pre Vás pripravili aj výber ručene vyrábaných svietidiel KANDELA, ktoré sú zhotovené najmä z dreva a textilu a majú jedinečné dizajny, ktoré sa hodia ako do moderného, tak rustikálneho a klasického interiéru. 

 

Hľadáte betónové svietidlá, svietidlá s drevenou dyhou alebo si chcete svietidlo zladiť s farbou stien v miestnosti? 

U nás si poradíme aj s touto požiadavkou. Výrobca svietidiel CLEONI sa špecializuje na najmä na stropné svietidlá, závesné svietidlá a nástenné svietidlá, pričom si môžete vybrať z rôznych materiálov od dyhy, cez laminát, kov až po sadru. Máte pritom možnosť voľby zo širokej palety RAL farieb. Naceniť Vám pritom vieme aj atypický tvar podľa Vašich požiadaviek. 

Očarila Vás krása krištáľových svietidiel? Môžete si u nás vybrať z ponuky originál svietidiel SWAROVSKI, ktoré budú šperkom Vášho interiéru. 

 Naša predajňa svietidel v Bratislavě má 3 oddychové zóny, kde sa môžete pohodlne posadiť a v kľude si vybrať z ponuky svietidiel od ďalších výrobcov, ktoré vieme pre Vás doviezť. S výberom Vám samozrejme pomôžu naši skúsení predavači.  

  

Tešíme sa na Vašu návštevu. 

 Váš tím profisvietidla.sk

 

 

Ako sa k nám dostanete

Platobne metody
Zvoľte svoju krajinu: